Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2015, 12:36

autor: Bard

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – godzinny gameplay z komentarzem

Ekipa popularnego na YouTube kanału Kinda Funny Games zaprezentowała wideo z niemal godzinną rozgrywką w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Twórców podcastu odwiedził Robert Peeler, online community manager z firmy Konami.

Robert Peeler z Konami towarzyszył Gregowi Millerowi przy graniu w nowego MGS-a. - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – godzinny gameplay z komentarzem - wiadomość - 2015-08-25
Robert Peeler z Konami towarzyszył Gregowi Millerowi przy graniu w nowego MGS-a.

Kinda Funny Games to kanał stworzony przez byłych dziennikarzy IGN. Jeden z nich, Greg Miller, wraz z zajmującym się społecznością graczy w fimie Konami Robertem Peelerem, zagrali w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, publikując pod szyldem Kinda Funny Games godzinny zapis tej rozgrywki. Część scen z gameplayu jest już graczom znana – we wrześniu ubiegłego roku, podczas targów Tokyo Game Show 2014, twórcy zaprezentowali ponad 20-minutowy filmik pokazujący nową odsłonę MGS.

Nowe wideo z rozgrywki jest o tyle ważne, że premiera samej gry zbliża się wielkimi krokami. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje już 1 września na PC, Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Nagranie Kinda Funny Games zostało uchwycone na PS4. Gameplay zawiera spoilery, jednak – jak twierdzą twórcy filmiku – nie są one znaczące. Greg Miller twierdzi, że grał w nowego MGS-a przez 60 godzin i w jego opinii zaprezentowana przez niego pierwsza godzina gry nie umniejszy doświadczeń płynących z rozgrywki.

Zdaniem recenzentów, tytuł jest prawdziwym hitem. W ich opinii, Metal Gear Solid V zasługuje na najwyższe noty – IGN i GameSpot zgodnie wystawiły produkcji 10/10, Game Informer ocenił grę na 9,25/10, a Destructoid na 9/10. Więcej o ocenach MGS-a pisał na gry-online.pl Góral.

  1. Oficjalna strona Konami
  2. Kinda Funny Games na YouTube
  3. Strona Kinda Funny Games