Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2015, 12:36

autor: Bard

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – godzinny gameplay z komentarzem

Ekipa popularnego na YouTube kanału Kinda Funny Games zaprezentowała wideo z niemal godzinną rozgrywką w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Twórców podcastu odwiedził Robert Peeler, online community manager z firmy Konami.

Robert Peeler z Konami towarzyszył Gregowi Millerowi przy graniu w nowego MGS-a. - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – godzinny gameplay z komentarzem - wiadomość - 2015-08-25
Robert Peeler z Konami towarzyszył Gregowi Millerowi przy graniu w nowego MGS-a.

Kinda Funny Games to kanał stworzony przez byłych dziennikarzy IGN. Jeden z nich, Greg Miller, wraz z zajmującym się społecznością graczy w fimie Konami Robertem Peelerem, zagrali w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, publikując pod szyldem Kinda Funny Games godzinny zapis tej rozgrywki. Część scen z gameplayu jest już graczom znana – we wrześniu ubiegłego roku, podczas targów Tokyo Game Show 2014, twórcy zaprezentowali ponad 20-minutowy filmik pokazujący nową odsłonę MGS.

Nowe wideo z rozgrywki jest o tyle ważne, że premiera samej gry zbliża się wielkimi krokami. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje już 1 września na PC, Xboksie 360, Xboksie One, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Nagranie Kinda Funny Games zostało uchwycone na PS4. Gameplay zawiera spoilery, jednak – jak twierdzą twórcy filmiku – nie są one znaczące. Greg Miller twierdzi, że grał w nowego MGS-a przez 60 godzin i w jego opinii zaprezentowana przez niego pierwsza godzina gry nie umniejszy doświadczeń płynących z rozgrywki.

Zdaniem recenzentów, tytuł jest prawdziwym hitem. W ich opinii, Metal Gear Solid V zasługuje na najwyższe noty – IGN i GameSpot zgodnie wystawiły produkcji 10/10, Game Informer ocenił grę na 9,25/10, a Destructoid na 9/10. Więcej o ocenach MGS-a pisał na gry-online.pl Góral.

  1. Oficjalna strona Konami
  2. Kinda Funny Games na YouTube
  3. Strona Kinda Funny Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach