Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 sierpnia 2013, 23:24

autor: Jiker

Megawyprzedaż Gier Indie w Google Play

W usłudze Google Play rozpoczęła się Megawyprzedaż Gier Indie. Promocją objęto osiem zróżnicowanych produkcji niezależnych. Są wśród nich takie tytuły jak The Room, Superbrothers: Sword and Sworcery EP, SpaceChem Mobile, Combo Crew i Jack Lumber. Obniżka będzie obowiązywać przez kilka najbliższych dni.

W usłudze Google Play rozpoczęła się Megawyprzedaż Gier Indie. Promocją objęto osiem zróżnicowanych produkcji niezależnych.  Są wśród nich takie tytuły jak The Room, Superbrothers: Sword and Sworcery EP, SpaceChem Mobile, Combo Crew i Jack Lumber. Obniżka będzie obowiązywać przez kilka najbliższych dni.

Przygodówka point’n’click Superbrothers: Sword and Sworcery EP to dzieło studia Capybara Games. Produkcja zachwyca pixel-artową oprawą graficzną i piękną ścieżką dźwiękową Jima Guthriego. Niezwykła warstwa audiowizualna pozwoliła twórcom ubrać opowieść w baśniowe szaty. Obrazu całości dopełnia dopieszczona mechanika zabawy, oferująca kilka ciekawych rozwiązań (m.in. zręcznościowe walki i muzyka jako integralny element rozgrywki).

Z kolei The Room i SpaceChem Mobile przypadną do gustu graczom szukającym wyzwań logicznych. Dotyczy to w szczególności pierwszej z wymienionych pozycji, która przy okazji doskonale wykorzystuje możliwości drzemiące w ekranach dotykowych. Rozgrywka sprowadza się tu do odkrycia sekretu skrywanego przez tajemniczy sejf. Dotarcie do jego wnętrza wymaga rozwiązania wielu różnych łamigłówek.

Miłośnikom zręcznościówek polecić można gry Jack Lumber, czyli wariację na temat Fruit Ninja,jednego z największych mobilnych hitów w historii, a także Combo Crew, chodzoną bijatykę z nadzwyczajnym systemem sterowania, wyprodukowaną przez autorów świetnego Squids. Lista wszystkich tytułów objętych promocją prezentuje się następująco:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Superbrothers: Sword & Sworcery EP