Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 lutego 2020, 11:53

autor: Froozyy

Matrix 4 - skok z wieżowca na nagraniach z planu filmowego

W sieci pojawiły się ujęcia z planu filmowego kolejnej odsłony Matriksa nagrane przez fanów. Na kilku z nich możemy zobaczyć dwójkę postaci skaczących z dachu wieżowca. Najprawdopodobniej są to Neo oraz Trinity, aczkolwiek nie da się powiedzieć, czy scena była kręcona z udziałem kaskaderów czy też samego Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss.

W sieci można już znaleźć ujęcia z planu filmowego Matriksa 4. - Matrix 4 - skok z wieżowca na nagraniach z planu filmowego - wiadomość - 2020-02-17
W sieci można już znaleźć ujęcia z planu filmowego Matriksa 4.

Zdjęcia do kolejnej odsłony Matriksa ruszyły na początku tego roku w San Francisco. Do sieci trafiają już ujęcia z planu filmowego, nagrane przez fanów. Na kilku z nich możemy zobaczyć najprawdopodobniej Neo (w tej roli Keanu Reeves) oraz Trinity (Carrie-Anne Moss), skaczących z dachu wieżowca. Nie wiadomo jednak, czy postacie na filmikach to kaskaderzy czy też główni aktorzy. Omawianą scenę (w dwóch różnych ujęciach) możecie zobaczyć poniżej. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyne materiały z planu filmowego, które znajdziecie w sieci. Przykładowo, jedno z fanowskich kont Keanu Reevesa na Instagramie codziennie publikuje różne ujęcia z produkcji.

Kontynuacja Matriksa ma zadebiutować 21 maja 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Lana Wachowski, a za scenariusz Aleksandar Hemon oraz David Mitchell. Do obsady dołączyli już m.in. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith oraz Jonathan Groff. Pod koniec stycznia dowiedzieliśmy się, że Hugo Weaving nie wróci do roli agenta Smitha.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.