Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 16 października 2019, 13:30

autor: qjin

Matrix 4 - do obsady trafiła gwiazda Jak poznałem waszą matkę

Neil Patrick Harris jest kolejnym aktorem, który dołącza do obsady filmu Matrix 4. Niestety, nie ujawniono postaci, w jaką się wcieli. Ponadto według źródeł, do których dotarł serwis Deadline, do roli Niobe ponownie rozpatrywana jest Jada Pinkett Smith.

Neil Patrick Harris dołączył do obsady Matriksa 4 - Matrix 4 - do obsady trafiła gwiazda Jak poznałem waszą matkę - wiadomość - 2019-10-16
Neil Patrick Harris dołączył do obsady Matriksa 4

Zbieranie obsady do wielce oczekiwanego filmu Matrix 4 trwa w najlepsze. Jak się dowiedzieliśmy, do Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss dołączył 46-letni Neil Patrick Harris, aktor znany z seriali Jak poznałem waszą matkę i Seria niefortunnych zdarzeń oraz takich filmów, jak Zaginiona dziewczyna w reżyserii Davida Finchera czy Żołnierze kosmosu Paula Verhoevena. Szczegóły na temat odgrywanej przez niego postaci są trzymane w tajemnicy.

Do sieci trafiły również doniesienia o aktorce grającej Niobe w drugiej i trzeciej odsłonie serii. Mowa o Jadzie Pinkett Smith, która podobno prowadzi negocjacje w sprawie kontraktu. Choć nie jest to oficjalna informacja, serwis Deadline uchodzi za dobre źródło wieści ze świata filmów. Co więcej, w Matriksie 4 miałby pojawić się również młody Morfeusz, ale w niego nie wcieliłby się ponownie Laurence Fishburne, lecz najprawdopodobniej Yahya Abdul-Mateen II znany z Aquamana (z tą rolą wiązano wcześniej również Michaela B. Jordana z Czarnej pantery i Creed).

W kuluarach mówi się, że Jada Pinkett Smith miałaby powtórzyć rolę Niobe - Matrix 4 - do obsady trafiła gwiazda Jak poznałem waszą matkę - wiadomość - 2019-10-16
W kuluarach mówi się, że Jada Pinkett Smith miałaby powtórzyć rolę Niobe

O samym filmie na razie wiadomo niewiele. Ma być on wyreżyserowany przez Lanę Wachowski, która była współautorką trylogii Matrix. Ma też spory wkład w scenariusz, przy którym pracują również Aleksandar Hemon i David Mitchell (Atlas chmur). Z kolei za zdjęcia odpowiada John Toll (Braveheart, Wichry namiętności czy Ostatni samuraj) i te powinny rozpocząć się już na początku 2020 roku. Data premiery filmu nie jest znana, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go na ekranach kin przed 2022 rokiem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.