Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2020, 13:29

autor: Aquma

Mass Effect Trilogy Remastered - fani wskazują na październikową premierę

W sieci pojawiła się kolejna plotka na temat remastera trylogii Mass Effect. Według doniesień produkcja może zostać zapowiedziana we wrześniu i zadebiutować pod koniec października tego roku.

Mass Effect Trilogy Remastered - fani wskazują na październikową premierę - ilustracja #1
Mass Effect Trilogy Remaster prawdopodobnie stanie się faktem.

W SKRÓCIE:

  1. kolejne plotki sugerują, że otrzymamy remaster trylogii Mass Effect;
  2. według najnowszych doniesień produkcja zostanie zapowiedziana we wrześniu i trafi na rynek 30 października tego roku.

Wygląda na to, że niedługo możemy doczekać się zapowiedzi wyczekiwanego remastera pierwszych trzech części serii Mass Effect od studia BioWare. Jedna z użytkowniczek forum ResetEra zebrała w jednym miejscu szereg poszlak sugerujących, że odświeżone wersje tych gier znajdują się w produkcji.

Mass Effect Trilogy Remaster – podsumowanie starszych plotek

O czym konkretnie mowa? Po pierwsze, o majowym tekście zamieszczonym na portalu VentureBeat, w którym pojawia się wątek remastera Mass Effect. Wzmianka pokrywa się z informacjami z raportu EA, w którym wspomniano o niezapowiedzianej jeszcze „grze HD od EA”, która ma się pojawić przed końcem roku fiskalnego (do końca marca 2021 r.).

Po drugie, fanka wspomina o pojawieniu się w sklepach albumów i komiksów powiązanych z omawianym cyklem science fiction.

Mass Effect Trilogy Remastered - fani wskazują na październikową premierę - ilustracja #2
Mass Effect Trilogy Remastered - fani wskazują na październikową premierę - ilustracja #3
Album i komiksy Mass Effect na Amazonie.

Kolejnym wątkiem jest sprawa, o której niedawno pisaliśmypojawienie się tytułu N7 (Mass Effect Trilogy Remaster) w ofercie jednego ze sklepów.

Kolejne informacje na Twitterze i możliwa data premiery

Atmosferę podgrzewa też tweet kolejnej fanki cyklu Mass Effect – Liany Ruppert. Stwierdziła ona, że przyszły miesiąc będzie naprawdę dobry dla pewnej konkretnej gry. Pod jej postem pojawił się tajemniczy wpis znanego insidera Shinobi602 (autora potwierdzonych przecieków dotyczących m.in. Halo 5: Guardians, Battlefield: Hardline, Quantum Break czy właśnie serii ME), który opublikował pod jej wypowiedzią niewielką ikonkę z purpurowym niebem i gwiazdami.

Według autorki wątku na forum ResetEra, remaster może ukazać się 30 października – taka data pojawiła się niedawno we wspomnianym wcześniej sklepie, który zaczął zbierać zamówienia przedpremierowe (wcześniej widniała tam data 29 września, którą Shinobi602 zdementował). Insider zareagował także na jej domysły, podsumowując je gifem z filmu Jurrasic Park – zawiera on zdanie „Clever girl”, czyli w wolnym tłumaczeniu „sprytna dziewczyna”.

  1. Mass Effect – recenzja gry
  2. Mass Effect 2 – recenzja gry
  3. Krwawe żniwa na Ziemi – recenzja gry Mass Effect 3
  4. Mass Effect – strona oficjalna serii
Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition