Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 12 sierpnia 2020, 13:40

autor: Karol Laska

Spider-Man od MCU z rzekomym tytułem

Trzecia część Spider-Mana ma godnie zakończyć całą nową trylogię przygód o Peterze Parkerze. Co prawda prace na planie musiały zostać opóźnione ze względu na koronawirusa, ale najprawdopodobniej poznaliśmy oficjalny podtytuł filmu.

Spider-Man od MCU z rzekomym tytułem - ilustracja #1
Wcześniej daleko od domu, teraz tęskno do domu?

Tom Holland w roli Człowieka-Pająka spisał się wręcz idealnie, a widzowie szybko pokochali tego niesfornego nastolatka, który przechodzi kurs szybszego dojrzewania poprzez ratowanie świata. Mimo to do samego końca nie wiedzieliśmy, czy MCU będzie w stanie nakręcić trzecią część filmu ze względu na kłótnie z Sony o podłożu licencyjnym. Sprawa na szczęście się wyklarowała i wiemy, że dzieło powstanie i będzie jednocześnie zwieńczeniem przygód Petera Parkera.

Zdjęcia do filmu miały ruszyć jeszcze tego lata, ale jak już się pewnie domyślacie, pandemiczne konsekwencje objęły także ten tytuł. Z raportów portalu popkulturowego Murphy’s Multiverse wynika jednak, że konstruowane są już plany zdjęciowe trzeciego Spider-Mana na terenie Atlanty, Georgii i da się na nich zauważyć napis Homesick. Logika wskazywałaby na to, że poznaliśmy właśnie podtytuł nadchodzącej produkcji Marvela.

Spider-Man od MCU z rzekomym tytułem - ilustracja #2
Esquire i Maxim podają tytuł bez pewnego źródła.

 

Plotki te zyskują na znaczeniu, kiedy weźmiemy pod uwagę dwa magazyny internetowe dla mężczyzn – Maxim i Esquire. Na obydwu stronach internetowych nowy film o Człowieku-Pająku występuje ze wspomnianym podtytułem. Albo te redakcje wiedzą trochę więcej niż inni, albo uznały doniesienia za wielce wiarygodne.

Ani Sony, ani Marvel nie potwierdziły, że ich dzieło będzie funkcjonowało pod nazwą Spider-Man: Homesick. Nawet Tom Holland, który słynie z tego, że nie potrafi dochowywać tajemnic, nie udzielił komentarza w tej kwestii. Na ten moment oficjalnie ogłoszona została jedynie data premiery. Film pojawi się w kinach 5 listopada 2021 roku.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.