Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 16:22

autor: Entelarmer

Mass Effect Legendary Edition otrzymało kategorię wiekową w Korei

Mass Effect: Legendary Edition pojawiło się na stronie koreańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe grom. Jest to kolejne potwierdzenie istnienia zremasterowanej trylogii kosmicznego cyklu i może zwiastować rychłą zapowiedź pakietu.

Mass Effect: Legendary Edition pojawia się zaskakująco często w doniesieniach jak na produkt, który wciąż nie został ujawniony przez wydawcę. Oczywiście oficjalne zapowiedzi to nie jedyny sposób na potwierdzenie istnienia gry (lub – jak w tym przypadku – pakietu gier). Za takowe można też uznać pojawienie się odświeżonej trylogii Mass Effect na stronie koreańskiej agencji przyznającej kategorie wiekowe.

Wpis nie zdradza żadnych informacji na temat pakietu ani nie potwierdza, że rzeczywiście uwzględni on trzy pierwsze odsłony cyklu Mass Effect. Inna sprawa, że liczba doniesień na temat zremasterowanej trylogii sugeruje, iż Mass Effect: Legendary Edition może być kolejnym kandydatem do tytułu najgorzej chronionej tajemnicy branży. Być może produkt zostanie ujawniony w nieoficjalny dzień cyklu, czyli 7 listopada.