Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2020, 20:12

autor: Dameredet

Mass Effect Trilogy Remastered w portugalskim sklepie

Pre-ordery zremasterowanej trylogii Mass Effect weszły do oferty portugalskiego sklepu. Zniknęły jednak tak szybko, jak się pojawiły. Jest to kolejny tego typu przypadek na przestrzeni ostatnich tygodni.

Mass Effect Trilogy Remastered w portugalskim sklepie - ilustracja #1
Czy remastery się pojawią? Czy to tylko fala błędów w sklepach z grami?

W związku z udostępnieniem w portugalskim sklepie opcji złożenia pre-orderu zremasterowanej trylogii Mass Effect odżył temat możliwej premiery w październiku.

Chociaż Electronic Arts nie zapowiedziało gier oficjalnie, to sklep Gaming Replay dodał je do swojej oferty. Zamówienia można było składać na wersje na PS4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Do promowania produktu wykorzystano „tymczasowe” grafiki znane graczom z wydania trylogii na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC.

Obecnie link prowadzący do omawianej oferty skieruje nas na stronę z błędem. Jednak dzięki użytkownikowi Twittera Nibelowi możemy zobaczyć, jakie ceny sugerował sklep.

Warto zauważyć, że oferty zakupu remasterów zostały już raz anulowane. Sklepy sieci GAME wycofały ze sprzedaży trylogię i ogłosiły, że jej pojawienie się było pomyłką, a sam produkt nie istnieje. Czy Gaming Replay powtórzył ten „błąd”, czy remastery faktycznie staną się dostępne już niedługo? Niedawna plotka głosiła, że odnowione Mass Effecty zostaną zapowiedziane we wrześniu, a na półki sklepowe trafią w październiku. Później donoszono o możliwym przesunięciu daty domniemanej premiery.