Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2021, 20:40

Mass Effect: Legendary Edition - oficjalne porównanie zmian graficznych

Najnowszy zwiastun Mass Effect: Legendary Edition przedstawia porównanie zmian graficznych wprowadzonych przez twórców remastera. Klip pozwala nam przekonać się, jak bardzo poprawione zostało oświetlenie, tekstury oraz trójwymiarowe modele w trylogii.

Premiera Mass Effect: Legendary Edition zbliża się wielkimi krokami. Remaster kultowej trylogii science-fiction od BioWare ukaże się 14 maja na konsolach PlayStation i Xbox, a także komputerach PC. Dziś twórcy przedstawili najnowszy zwiastun kolekcji, który skupia się na zmianach w oprawie graficznej odświeżonych gier. Dzięki dwuminutowemu klipowi możemy przekonać się, w jakim stopniu poprawiono tekstury, trójwymiarowe modele oraz oświetlenie klasycznych RPG-ów. Dodajmy, że w ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się nieoficjalny ok. dziesięciominutowy zapis z rozgrywki, który został przygotowany przez serwis IGN.

Wbudowane DLC oraz nowa grafika to nie jedyne atrakcje, które czekają na osoby decydujące się na zakup trylogii. Deweloperzy przygotowali bowiem także sporo istotnych zmian w mechanice rozgrywki. Będą one zauważalne przede wszystkim w oryginalnym Mass Effect. Listę najważniejszych nowości tego typu znajdziecie w tym miejscu.

  1. Mass Effect: Legendary Edition - lepszej okazji do zagrania nie będzie!
  2. Mass Effect: Legendary Edition – strona oficjalna