Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2017, 11:33

autor: MiqT

Mass Effect: Andromeda – znamy zawartość aktualizacji 1.08

BioWare podzieliło się informacjami o nowej łatce, która zaktualizuje grę Mass Effect: Andromeda do wersji 1.08. Na oficjalnej stronie studia można przeczytać, co przygotowano dla graczy.

Nowe możliwości kreacji postaci pozwolą puścić wodze fantazji. - Mass Effect: Andromeda – znamy zawartość aktualizacji 1.08 - wiadomość - 2017-06-08
Nowe możliwości kreacji postaci pozwolą puścić wodze fantazji.

Główną zmianą będzie dodanie nowych opcji w kreatorze postaci. Studio BioWare przygotowało dla osób grających w Mass Effect: Andromedę całą gamę nowych odcieni skóry, detali cery, fryzur oraz dwa modele głowy (żeński i męski), jakie gracz otrzyma do wyboru podczas kreacji swojego awatara. Nie zabraknie również łysiny, jeżeli komuś stworzone przez autorów fryzury nie przypadną do gustu. Warto tutaj zaznaczyć, że wygląd naszej postaci możemy edytować w już zaczętej rozgrywce, na pokładzie statku Tempest. Oznacza to, że gracz nie musi specjalnie zaczynać nowej gry, by skorzystać z zawartości przyszłej łaty.

Drugim znaczącym aspektem aktualizacji 1.08 jest wprowadzenie możliwości homoseksualnego romansu pomiędzy Ryderem a Jaalem Amą Daravem. BioWare dosyć obszernie tłumaczy ten ruch, zaś głównym argumentem jest po prostu, że „taki był głos społeczności gry”. Przy okazji dodanie opcji romansu z postacią tej samej płci pozwoli na zaliczenie jednego z osiągnięć, które polega na utrzymaniu zażyłych stosunków z trójką postaci - wcześniej odblokowanie achievementa nie było możliwe, jeżeli nasz bohater był homoseksualnym mężczyzną. Oczywiście opcja zwiększenia zażyłości pomiędzy Ryderem a Jaalem jest opcjonalna i gracz może ten wątek pominąć.

Jaal Ama Darav - potencjalny kochanek Rydera. - Mass Effect: Andromeda – znamy zawartość aktualizacji 1.08 - wiadomość - 2017-06-08
Jaal Ama Darav - potencjalny kochanek Rydera.

Oprócz dwóch powyższych zmian, do gry dodano szereg ulepszeń i poprawek, zarówno w trybie singleplayer, jak i multi. Doczekamy się m.in. naprawy błędu w zadaniu wymagającym budowy tarcz dla Nomada czy zwiększenia asortymentu sklepów dla postaci wysokopoziomowych. Pełną zawartość aktualizacji 1.08 znajdziecie pod tym linkiem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda