Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2016, 23:22

Mass Effect: Andromeda nadal bez gameplayu. Zobacz trailer z E3

Podczas poprzedzającej E3 konferencji EA Play nie otrzymaliśmy ani szeregu nowych informacji, ani fragmentów rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. BioWare zaprezentowało jedynie krótki materiał o procesie produkcji.

Zawiedli się ci, którzy oczekiwali, że podczas konferencji EA Play, która rozpoczyna tegoroczne targi E3, otrzymamy wysyp nowych informacji na temat Mass Effect: Andromeda. Mogliśmy zobaczyć jedynie niewielki materiał na temat prac nad grą wraz z komentarzem deweloperów, pełnym zapewnień o tym, że czwarta część serii będzie kompletnie nową przygodą o wielkiej skali, z ciekawymi postaciami, intrygującą fabułą oraz efektowną grafiką, stworzoną przy użyciu silnika Frostbite. W czasie krótkiego filmiku można jednak dostrzec małe fragmenty rozgrywki, na których zobaczycie nieznane do tej pory rasy obcych oraz odległe planety, które przyjdzie nam eksplorować. Trudno oczekiwać, by zadowoliło to tych, którzy czekali na gameplay z prawdziwego zdarzenia, jednak studio BioWare zapewnia, że jesienią dowiemy się więcej o ich nadchodzącym hicie.

Przypomnijmy, że Mass Effect: Andromeda, oficjalnie zapowiedziane podczas ubiegłorocznych targów E3, trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 na początku przyszłego roku – choć według wcześniejszych informacji miało zadebiutować jeszcze w obecnym.

Na konkrety na temat Mass Effect poczekamy do jesieni. - Mass Effect: Andromeda nadal bez gameplayu. Zobacz materiał z EA Play - wiadomość - 2016-06-12
Na konkrety na temat Mass Effect poczekamy do jesieni.
  1. Oficjalna strona internetowa serii Mass Effect
  2. Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy