Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2021, 14:07

Marvel’s Midnight Suns nie zaoferuje mikrotransakcji zaburzających balans gry

Marvel’s Midnight Suns pozbawione będzie mikrotransakcji i skupi się w pełni na doznaniu dla jednego gracza. Potwierdził to reżyser kreatywny gry - Jake Solomon.

W SKRÓCIE:
  1. Marvel’s Midnight Suns nie będzie wyciągało kasy od graczy mikrotransakcjami wpływającymi na balans gry.
  2. Udostępnione zostaną za to opcjonalne skórki.

Marvel’s Midnight Suns pozbawione będzie jakichkolwiek mikrotransakcji. Reżyser kreatywny projektu – Jake Solomon – w rozmowie z serwisem NME potwierdził, że otrzymamy pełnoprawną produkcję kierowaną do jednego gracza. Zero naciągania nas na mocniejsze wersje kart czy inne formy zbliżające grę do pay-to-win.

Oczywiście nie oznacza to, że studio Firaxis Games nie przygotuje w późniejszym czasie dodatków fabularnych, jednak za taki rodzaj wsparcia raczej żaden gracz się nie obrazi. Tym bardziej, że superbohaterska tematyka pozostawia sporo furtek, z których można skorzystać podczas ewentualnego tworzenia DLC.

Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje w marcu 2022 roku na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S. Tytuł pozwoli wcielić się w wykreowaną przez nas postać, nazwaną The Hunter, i pokierować drużyną, w której znajdą się m.in. Iron Man, Kapitan Ameryka, Blade, Dr Strange i Wolverine.

Rozgrywka połączy ze sobą taktyczne zacięcie znane chociażby z serii XCOM oraz elementy RPG i karcianki. Materiał pokazujący grę w akcji daje nam pewien pogląd na to, czego możemy spodziewać się po tej produkcji.

  1. Oficjalna strona gry