Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2007, 17:28

autor: Przemysław Zamęcki

Majesco zaprasza na safari do Afryki

Majesco zapowiedziało kolejny familijny tytuł przeznaczony dla konsoli Nintendo Wii. Wild Earth: African Safari zaoferuje graczom możliwość zwiedzenia Afrykańskiego Parku Narodowego Serengeti.

Majesco zapowiedziało kolejny familijny tytuł przeznaczony dla konsoli Nintendo Wii. Wild Earth: African Safari zaoferuje graczom możliwość zwiedzenia Afrykańskiego Parku Narodowego Serengeti. Produkowane w firmie Super X Studios Afrykańskie Safari łączy w jednym miejscu takie pasje, jak miłość do dzikiej przyrody, fotografię i podróżowanie. Takiego przynajmniej zdania jest John Merchant, Marketing Manager europejskiego oddziału firmy.

Gracz wcieli się w rolę dziennikarza i fotografa. W trakcie zwiedzania parku napotka na swojej drodze ponad trzydzieści najróżniejszych gatunków zwierząt, od hien po nosorożce. Dla lubiących podróżować w towarzystwie producent przewiduje możliwość zabrania ze sobą na przejażdżkę nawet trzech przyjaciół, wraz z którymi będzie można wspólnie podziwiać przyrodę lub zagrać w jedną z jedenastu dostępnych mini gierek. Umożliwią one między innymi obserwację turystów z perspektywy zwierząt. Za nastrojową ścieżkę dźwiękową do gry odpowiedzialne jest wydawnictwo Talking Drum Records.

Wydanie gry planowane jest na 2008 rok.

Majesco zaprasza na safari do Afryki - ilustracja #1
Majesco zaprasza na safari do Afryki - ilustracja #2
Majesco zaprasza na safari do Afryki - ilustracja #3

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej