Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2014, 13:29

autor: Góral

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers ukaże się 16 lipca

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers, najnowsza odsłona popularnej serii karcianek, ukaże się na konsolach Xbox One, Xbox 360 i komputerach PC 16 lipca. Jednocześnie firma Wizards of the Coast, wydawca gry, rozpoczęła przedsprzedaż rożnych zestawów w sklepie Steam.

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers ukaże się 16 lipca - ilustracja #1

Firma Wizards of the Coast, wydawca gry Magic 2015: Duels of the Planeswalkers, rozpoczęła przedsprzedaż produkcji w sklepie Steam, przy okazji zdradzając jej datę premiery. Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach Xbox 360 oraz Xbox One 16 lipca. W sprzedaży znajdzie się również wersja na urządzenia mobilne (iOS, Android). Niestety projekt tym razem nie pojawi się na żadnej z konsol PlayStation.

Na Steamie gra oferowana jest w trzech wersjach – zwykłej za 9,99 euro (około 41 zł), Special Edition za 19,99 euro (około 83 zł) oraz Complete Bundle za 31,99 euro (około 133 zł). Do wszystkich zamówień przedpremierowych dodawany jest Premium Booster Pack, zawierający 10 dodatkowych kart do wykorzystania zarówno w singlu, jak i w multiplayerze. Ponadto w drugiej z wymienionych edycji znajdziemy także soundtrack, tapety oraz e-book Theros: Godsend, Part 1. Natomiast w najdroższym wydaniu będzie wszystko to, co w Special Edition, 300 naklejek, a także następujące paczki kart:

  • Innistrad Card Collection,
  • Theros Card Collection,
  • Ravnica Card Collection,
  • Shandalar Card Collection,
  • Zendikar Card Collection.

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers to kolejna odsłona serii gier wideo dedykowanych fanom karcianek. Produkcja została zapowiedziana w kwietniu bieżącego roku. Gra zaoferuje znany i lubiany system, usprawniony o nowe rozwiązania i bardziej rozbudowane opcje komponowania własnych talii. Natomiast linia fabularna opowie o legendarnym myśliwym Garruku Wildspeakerze, który postanowił nas upolować.

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Magic 2015: Duels of the Planeswalkers

Magic 2015: Duels of the Planeswalkers