Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2013, 15:30

autor: qjin

Mad Max – pierwsze fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie

Zgodnie z zapowiedzią, firma Warner Bros. opublikowała pierwszy film prezentujący fragmenty rozgrywki z Mad Maxa, kolejnego sandboksa studia Avalanche. Szykuje się pierwszorzędny klimat postapokalipsy.

W sieci pojawił się pierwszy filmik prezentujący fragmenty gameplayu z Mad Maxa, nadchodzącego sandboksa Avalanche Studios. Na nagraniu możemy zobaczyć próbkę świata stworzonego na potrzeby egranizacji kultowej serii filmów George’a Millera, z Melem Gibsonem w roli głównej. Po obejrzeniu tego zwiastuna jedno jest pewne – gra będzie przepełniona świetną postapokaliptyczną atmosferą.

Gra Avalanche Studios dorówna pod względem klimatu filmowemu oryginałowi? - Mad Max – pierwsze fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie - wiadomość - 2013-07-15
Gra Avalanche Studios dorówna pod względem klimatu filmowemu oryginałowi?

W materiale wideo poznajemy lepiej głównego bohatera gry, który próbuje odnaleźć się i przetrwać na zdewastowanym, opuszczonym pustkowiu, niedającym nadziei słabym. Ponadto możemy zobaczyć jego krwawą walkę z bandytami, także w terenie – w trakcie jazdy uzbrojonym po zęby pojazdem Magnum Opus. Starcia za pomocą samochodów mają być jednym z głównych elementów rozgrywki w growym Mad Maksie.

Walka z użyciem pojazdów ma być tutaj na porządku dziennym - Mad Max – pierwsze fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie - wiadomość - 2013-07-15
Walka z użyciem pojazdów ma być tutaj na porządku dziennym

Za produkcję trzecioosobowej gry akcji odpowiada studio Avalanche, znane przede wszystkim z serii Just Cause. Tytuł nie będzie ani kontynuacją filmów, ani ich przeniesieniem na ekrany monitorów, tylko odrębną historią z wykorzystaniem ikonicznych elementów serii. Więcej o tym klimatycznym sandboksie dowiecie się z tego newsa oraz naszych wrażeń z pokazu przygotowanego dla dziennikarzy na tegorocznych targach E3.

Premiera gry odbędzie się w bliżej nieokreślonym okresie 2014 roku na PC oraz konsolach obecnej (PlayStation 3, Xbox 360) i przyszłej generacji (PlayStation 4, Xbox One).