Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2014, 09:14

autor: Góral

Lords of the Fallen - zaprezentowano rozgrywkę z polskiej gry RPG akcji

Lords of the Fallen, polska produkcja z gatunku RPG akcji powstająca w studiu CI Games, została w końcu zaprezentowana na kilkuminutowym fragmencie rozgrywki. Pokaz dla serwisu IGN przeprowadził Tomasz Gop, producent wykonawczy tytułu, omawiając przy okazji poszczególne aspekty zabawy.

Studio CI Games zaprezentowało pierwszy, kilkuminutowy fragment rozgrywki z nadchodzącej gry RPG akcji - Lords of the Fallen. Tomasz Gop, producent wykonawczy, pracujący wcześniej przy dwóch pierwszych Wiedźminach, pograł w nowy tytuł w towarzystwie przedstawiciela serwisu IGN, przy okazji omawiając zasady rządzące zabawą. Już na pierwszy rzut oka widać, że projekt czerpie inspiracje z gry Dark Souls, dodając jednak od siebie sporo własnych pomysłów. Jednym z nich jest podział walki z bossem na etapy, uwidocznione na pasku zdrowia przeciwnika. Po przekroczeniu kolejnych „progów”, wróg zmienia swoje zachowanie, nacierając w nieco inny sposób. W finale świetnie opancerzony rycerz odrzuca tarczę i zaczyna wyprowadzać dłuższe ataki. Wszystko to i nieco więcej obejrzycie na poniższym nagraniu.

Zaprezentowany fragment rozgrywki jest niemal tym samym, który Hed widział w zeszłym roku na targach Gamescom. W naszej zapowiedzi znajdziecie więc dokładny opis gameplaya, wraz z kilkoma ciekawostkami i planami deweloperów. Nie znamy jeszcze dokładnego terminu premiery Lords of the Fallen, ale pewnym jest, że tytuł ukaże się na sklepowych półkach jesienią bieżącego roku, na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC. Wygląda na to, że fani gier RPG akcji mają na co czekać.

Lords of the Fallen - zaprezentowano rozgrywkę z polskiej gry RPG akcji - ilustracja #1Lords of the Fallen tworzone jest w studiu CI Games wspomaganym przez ekipę Deck13. W grze wcielimy się w niejakiego Harkyna – wojownika, który chce pokonać pradawnego boga, powracającego na Ziemię po wielu latach, w celu zniszczenia ludzkości. Pierwsze informacje o tym tytule pojawiły się jeszcze w 2011 roku, kiedy to ujawniono, że producentem wykonawczym nowej produkcji został Tomasz Gop. Od tamtej pory poznaliśmy szereg innych elementów, w tym długość linii fabularnej. Osoby, które nie będą chciały zagłębiać się w świat produkcji, zdołają zaliczyć główny wątek w około 15 godzin.