Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2013, 17:35

autor: Marcin Skierski

Lords of the Fallen - nowa gra Tomasza Gopa na pierwszym zwiastunie

Z okazji rozpoczynających się targów gamescom w Kolonii udostępniono pierwszy zwiastun gry Lords of the Fallen od polskiego studia CI Games. Niestety, materiał nie prezentuje choćby krótkiego fragmentu właściwej rozgrywki.

Polskie studio CI Games udostępniło pierwszy zwiastun nadchodzącej gry Lords of the Fallen. Jest to dynamiczny RPG akcji, nad którym pracuje m.in. Tomasz Gop, będący swego czasu głównym producentem Wiedźmina 2: Zabójcy Królów.

Do tej pory mogliśmy oglądać co najwyżej grafiki koncepcyjne i screeny prezentujące Lords of the Fallen. Dzisiaj mamy szansę zobaczyć pierwszy zwiastun opublikowany z okazji rozpoczynających się targów gamescom w Kolonii. Niestety, jest to tylko renderowana animacja, ale została wykonana bardzo ładnie i ogląda się ją z przyjemnością. Zabrakło jedynie ukazania choćby fragmentu rozgrywki na silniku gry.

Lords of the Fallen to produkcja RPG akcji rozgrywająca się w starożytnej krainie, której mieszkańcy wiele tysięcy lat temu zbuntowali się przeciwko własnemu bóstwu i pozbawili go życia. Akcja gry dzieje się tak naprawdę na jego gigantycznym ciele zamienionym w łańcuch górski dzielący świat na dwa terytoria. Północ została zamieszkana przez magów, a południe jest kontrolowane przez wojowników. Lords of the Fallen ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.