Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 05:56

autor: Adrian Werner

Lords of The Fallen - pierwsze screeny z polskiego cRPG-a

Z okazji targów E3 polskie studio CI wypuściło pierwsze screeny z cRPG-a Lords of The Fallen. Nad grą pracuje Tomasz Gop, czyli jeden z ojców sukcesu serii Wiedźmin.

Lords of The Fallen - pierwse screeny z polskiego cRPG-a - ilustracja #1

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez polskich graczy projektów jest cRPG Lords of The Fallen rodzimego studia CI Games. Do tej pory autorzy raczyli nas głównie ładnymi, ale niewiele mówiącymi grafikami koncepcyjnymi. Teraz z okazji targów E3 twórcy opublikowali wreszcie pierwsze screeny.

Zestaw liczy jedynie trzy obrazki, ale i tak jest to najlepsze spojrzenie na grę, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Trzeba przyznać, że pod względem graficznym Lords of The Fallen prezentuje się imponująco i dobrze odtwarza klimat, jaki prezentowały wcześniejsze artworki. Mamy jednak nadzieję, że podczas tegorocznego E3 dostaniemy jeszcze kolejne materiały, w tym zwłaszcza pierwszy zwiastun. Szanse na to są spore, gdyż twórcy zamierzają pokazać na targach grywalne demo.

Lords of The Fallen - pierwse screeny z polskiego cRPG-a - ilustracja #2
Lords of The Fallen - pierwse screeny z polskiego cRPG-a - ilustracja #3

Głównym powodem dla którego Lords of The Fallen budzi tak duże zainteresowanie jest osoba jego twórcy, czyli Tomasza Gopa, który był jednym z ojców sukcesu dwóch pierwszych odsłon serii Wiedźmin. Akcja gry toczyć się będzie w starożytnej krainie, której mieszkańcy tysiące lat wcześniej zbuntowali się przeciwko własnemu bóstwu i ostatecznie pozbawili go życia. Jego gigantyczne ciało zamieniło się w łańcuch górski dzielący świat na dwa terytoria – zamieszkaną przez cywilizację magów-kapłanów północ oraz kontrolowane przez wojowników południe.

Lords of The Fallen powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera planowana jest na przyszły rok.

Ostatnia aktualizacja: 2013-06-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach