Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 05:56

Lords of The Fallen - pierwsze screeny z polskiego cRPG-a

Z okazji targów E3 polskie studio CI wypuściło pierwsze screeny z cRPG-a Lords of The Fallen. Nad grą pracuje Tomasz Gop, czyli jeden z ojców sukcesu serii Wiedźmin.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez polskich graczy projektów jest cRPG Lords of The Fallen rodzimego studia CI Games. Do tej pory autorzy raczyli nas głównie ładnymi, ale niewiele mówiącymi grafikami koncepcyjnymi. Teraz z okazji targów E3 twórcy opublikowali wreszcie pierwsze screeny.

Zestaw liczy jedynie trzy obrazki, ale i tak jest to najlepsze spojrzenie na grę, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Trzeba przyznać, że pod względem graficznym Lords of The Fallen prezentuje się imponująco i dobrze odtwarza klimat, jaki prezentowały wcześniejsze artworki. Mamy jednak nadzieję, że podczas tegorocznego E3 dostaniemy jeszcze kolejne materiały, w tym zwłaszcza pierwszy zwiastun. Szanse na to są spore, gdyż twórcy zamierzają pokazać na targach grywalne demo.

Głównym powodem dla którego Lords of The Fallen budzi tak duże zainteresowanie jest osoba jego twórcy, czyli Tomasza Gopa, który był jednym z ojców sukcesu dwóch pierwszych odsłon serii Wiedźmin. Akcja gry toczyć się będzie w starożytnej krainie, której mieszkańcy tysiące lat wcześniej zbuntowali się przeciwko własnemu bóstwu i ostatecznie pozbawili go życia. Jego gigantyczne ciało zamieniło się w łańcuch górski dzielący świat na dwa terytoria – zamieszkaną przez cywilizację magów-kapłanów północ oraz kontrolowane przez wojowników południe.

Lords of The Fallen powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera planowana jest na przyszły rok.