Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2013, 06:17

autor: Adrian Werner

inFamous: Second Son - pierwszy zapis rozgrywki

Wczoraj mogliśmy obejrzeć nowy zwiastun z inFamous: Second Son. Teraz twórcy opublikowali pierwszy zapis rozgrywki, dzięki któremu możemy zobaczyć jak gra naprawdę prezentuje się w akcji.

Wczoraj na konferencji firmy Sony pokazano nowy zwiastun inFamous: Second Son, czyli jednego z najbardziej obiecujących tytułów, które zmierzają na konsolę PlayStation 4. Na szczęście nie był to koniec świeżych materiałów z tego projektu. Twórcy gry, czyli ludzie ze studia Sucker Punch, stawili się na targi E3 z grywalną wersją, dzięki czemu możemy teraz obejrzeć trwający prawie sześć minut zapis jednej z misji.

W grze pożegnamy znanego z wcześniejszych odsłon Cole’a i zamiast tego wcielimy się w Delsina Rowe'a. Będzie to zupełnie inny bohater niż jego poprzednik. Rowe jest lekkoduchem i jednocześnie uważa, że zdobycie nadnaturalnych mocy jest najlepszym co mu się w życiu przytrafiło. Posiadane przez niego umiejętności również będą całkiem odmienne. Cole potrafił kontrolować elektryczność, podczas gdy jego następca może to samo robić z dymem i żarem. Akcja inFamous: Second Son osadzona zostanie głównie na terenie Seattle. Miasto to objęła we władanie organizacja Department of Unified Protection, której zadaniem jest wyłapywanie osób z nadludzkimi zdolnościami.

Gra inFamous: Second Son powstaje wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 4. Premiera zapowiadana jest na przyszły rok.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej