Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 04:55

autor: Adrian Werner

Nowy zwiastun inFamous: Second Son

Na konferencji firmy Sony pokazano nowy zwiastun z inFamous: Second Son, czyli zmierzającej na PlayStation 4 najnowszej odsłony serii studia Sucker Punch.

Na konferencji firmy Sony pokazano nie tylko nowe tytuły, ale również świeże materiały z ujawnionych wcześniej projektów. Wśród nich znalazł się zwiastun inFamous: Second Son. Przy okazji poinformowano, że gra trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Przypomnijmy, że produkcja zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Projekt powstaje w studiu Sucker Punch, czyli zespole odpowiedzialnym za poprzednie odsłony serii. Akcja osadzona zostanie w Seattle, kontrolowanym przez organizację Department of Unified Protection, która w odpowiedzi na pojawienie się ludzi z mocami zapełniła miasto kamerami, wieżami strażniczymi i blokadami drogowymi.

Wcielimy się w Delsina Rowe'a - młodego lekkoducha potrafiącego kontrolować dym. Będzie mógł znikać w jego obłokach i teleportować się na niewielkie odległości, tworzyć zasłony dymne oraz ciskać dymiącymi kilami ognia. Bohater nie będzie również stronił od bardziej tradycyjnego uzbrojenia, w tym łańcuchów.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej