Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 05:18

autor: Adrian Werner

Watch Dogs - obejrzyj świeży zapis rozgrywki

Ludzie z Ubisoftu stawili się na konferencji firmy Sony z grywalną wersją Watch Dogs. Dzięki temu mieliśmy okazję obejrzeć krótką demonstrację, pokazującą rozgrywkę w akcji.

Kilka godzin temu firma Ubisoft rozczarowała graczy czekających na Watch Dogs pokazując na razie jedynie krótki zwiastun. Okazuje się jednak, że wydawca miał dobry powód do takiej powściągliwości. Fragmenty rozgrywki zachowano bowiem na konferencję Sony.

Demo trwało kilka minut i zawierało bardzo różnorodny przekrój atrakcji. Mogliśmy obejrzeć m.in. jazdę samochodem po mieście o otwartej strukturze, sceny wymiany ognia oraz oczywiście hakowanie urządzeń. Wszystko to prezentowało się wybornie i wydaje się, że gra ma spore szanse okazać się wielkim przebojem dla Ubisoftu.

Przypomnijmy, że Watch Dogs zmierza na pecety oraz konsole Xbox 360, Xbox One, Wii U, PlayStation 3 i PlayStation 4. Europejska premiera zapowiadana jest na 22 listopada. Poza wersjami standardowymi dostępne będą również liczne edycje specjalne. Warto dodać, że firma Sony zdobyła dla siebie ekskluzywną zawartość, która ma zaoferować dodatkowe 60 minut zabawy.

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej