Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 20:38

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Lone Echo zadebiutuje wraz z trybem wieloosobowym 20 lipca

Stworzona z myślą o technologii VR gra Lone Echo zadebiutuje 20 lipca 2017 roku. Produkcja studia Ready At Dawn zaoferuje zarówno rozgrywkę singleplayer, jak i ciekawy tryb wieloosobowy.

Jeśli zastanawialiście się, na czym dokładnie polegać ma multiplayer w grze Lone Echo, stworzonej z myślą o wirtualnej rzeczywistości, dzisiejsza konferencja PC Gaming Show przyniosła odpowiedź. Studio Ready At Dawn (znane z The Order: 1886) pokazało nowy zwiastun trybu wieloosobowego, określonego mianem Echo Arena. Będzie to swego rodzaju futurystyczna wersja piłki ręcznej – z tą różnicą, że dozwolone będzie okładanie przeciwników pięściami – w której zmierzą się ze sobą dwie 5-osobowe drużyny graczy. Twórcy mają ambicję uczynić Echo Arena nową dyscypliną e-sportową. Zobaczcie, jak to wygląda na filmie:

Lone Echo wyróżnia się ciekawym pomysłem osadzenia rozgrywki w środowisku o zerowej grawitacji. Korzystając z zestawów VR Oculus Rift i dedykowanego kontrolera ruchowego Touch, gracze używają własnych rąk, aby „podciągać się” na wirtualnych obiektach i w ten sposób przemieszczać się po lokacjach. Przy okazji dzisiejszej prezentacji ujawniono, że Lone Echo zadebiutuje 20 lipca 2017 roku.

  1. Oficjalna strona gry Lone Echo