Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 20:38

autor: luckie

Lone Echo zadebiutuje wraz z trybem wieloosobowym 20 lipca

Stworzona z myślą o technologii VR gra Lone Echo zadebiutuje 20 lipca 2017 roku. Produkcja studia Ready At Dawn zaoferuje zarówno rozgrywkę singleplayer, jak i ciekawy tryb wieloosobowy.

Jeśli zastanawialiście się, na czym dokładnie polegać ma multiplayer w grze Lone Echo, stworzonej z myślą o wirtualnej rzeczywistości, dzisiejsza konferencja PC Gaming Show przyniosła odpowiedź. Studio Ready At Dawn (znane z The Order: 1886) pokazało nowy zwiastun trybu wieloosobowego, określonego mianem Echo Arena. Będzie to swego rodzaju futurystyczna wersja piłki ręcznej – z tą różnicą, że dozwolone będzie okładanie przeciwników pięściami – w której zmierzą się ze sobą dwie 5-osobowe drużyny graczy. Twórcy mają ambicję uczynić Echo Arena nową dyscypliną e-sportową. Zobaczcie, jak to wygląda na filmie:

Lone Echo wyróżnia się ciekawym pomysłem osadzenia rozgrywki w środowisku o zerowej grawitacji. Korzystając z zestawów VR Oculus Rift i dedykowanego kontrolera ruchowego Touch, gracze używają własnych rąk, aby „podciągać się” na wirtualnych obiektach i w ten sposób przemieszczać się po lokacjach. Przy okazji dzisiejszej prezentacji ujawniono, że Lone Echo zadebiutuje 20 lipca 2017 roku.

  1. Oficjalna strona gry Lone Echo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Lone Echo

Lone Echo