Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 lipca 2021, 16:00

autor: Entelarmer

Loki otrzyma 2. sezon. Tom Hiddleston gotowy na więcej

Drugi sezon serialu Loki jest już praktycznie pewny. Marvel potwierdził to w ogłoszeniu z komentarzem Toma Hiddlestona, który chce jak najdłużej wcielać się w tytułowego boga.

Zakończony dwa dni temu 1. sezon Lokiego nie będzie – ku zaskoczeniu nikogo – ostatnim. Jeśli komuś nie wystarczyło ogłoszenie wyświetlone po napisach w ostatnim odcinku serialu, wcielający się w nordyckiego trickstera Tom Hiddleston potwierdził, że trwają już zaawansowane dyskusje na temat kontynuacji historii niepokornego boga. Aktor ma nadzieję, że drugi sezon dostarczy równie wiele zaskoczeń co dotychczasowe epizody:

Jestem bardzo wdzięczny, że udało nam się stworzyć 1. sezon. Wciąż nie do końca do mnie dotarło, że możemy zrobić to jeszcze raz, i zachwycam się możliwościami. Jesteśmy już w trakcie rozmów. Bardzo, bardzo, bardzo głębokich rozmów. Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy. Chcę podziękować widzom, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie stworzyć 2. sezonu. Mam nadzieję, że pierwszy był pełen niespodzianek, i wierzę, iż drugi będzie ich miał jeszcze więcej.

Hiddleston dał też wyraz swojej ekscytacji w sesji pytań i odpowiedzi z fanami w serwisie Tumblr. Aktor stwierdził, że zmienna natura i „różne aspekty” Lokiego sprawiają, iż mimo wcielania się w tę rolę od 11 lat nadal „odkrywa coś nowego” i coraz bardziej ją rozwija. Dlatego Hiddleston nie miałby nic przeciwko, gdyby – jeśli to możliwe – przez resztę swojego życia miał się wcielać w tę postać. Mało to realne, ale na szczęście na razie nie będzie mu brakowało okazji do odgrywania owego bohatera. Oprócz 2. sezonu Lokiego ukochany boski łobuz fanów Marvela pojawi się też w serialu What if…?. Ponadto plotki mówią o jego występie w nowym filmie z Doktorem Strange’em, aczkolwiek jak dotąd nie potwierdzono tej informacji.

  1. Oficjalna strona wydawnictwa Marvel
  2. Oficjalna strona platformy Disney+
  3. 8 problemów MCU, które mogą pogrążyć filmy Marvela
  4. Loki to świetny serial, który przynudza. Marvel musi się bardziej postarać