Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2015, 21:08

autor: Pirlond

Listopadowa oferta PlayStation Plus: drugi sezon The Walking Dead, Magicka 2 i inne

Przedstawiciele Sony ujawnili produkcje, które w przyszłym miesiącu będą mogli za darmo pobrać abonenci usługi PlayStation Plus. Mają na co czekać – bezpłatnie zdobędą m.in. drugi sezon przygodówki The Walking Dead, Magickę 2 i Mass Effect 2.

Co otrzymają abonenci PlayStation Plus w listopadzie? - Listopadowa oferta PlayStation Plus: drugi sezon The Walking Dead, Magicka 2 i inne - wiadomość - 2015-10-30
Co otrzymają abonenci PlayStation Plus w listopadzie?

W ostatnich miesiącach niektórzy subskrybenci PlayStation Plus kręcili nosem na ofertę darmowych gier. Tym razem nie powinno być jednak powodów do narzekań, bo lista bezpłatnych produkcji, które będzie można pobrać w listopadzie, prezentuje się okazale. Na łamach europejskiego bloga PlayStation Sony ujawniło, że w przyszłym miesiącu abonenci płatnej usługi otrzymają drugi sezon przygodówki The Walking Dead od studia Telltale Games w wersji na PlayStation 4. Plusowicze posiadający tę konsolę dostaną ponadto dosyć świeżą (premiera miała miejsce w maju tego roku) Magickę 2. Nie zapomniano oczywiście o właścicielach PlayStation 3, którzy będą mogli ściągnąć Mass Effecta 2.

Wszystkie wymienione tytuły (i nie tylko) zostaną udostępnione 3 listopada. Tego dnia z oferty zniknie sześć gier, które abonenci PlayStation Plus mogli dotychczas pobierać za darmo, w tym m.in. Broken Age oraz Super Meat Boy.

Bezpłatne gry w ramach listopadowej oferty PlayStation Plus (dostępne od 3 listopada):

 • The Walking Dead: Season Two (PS4)
 • Magicka 2 (PS4)
 • Dragon Fin Soup (PS4, PS3, PSV)
 • Mass Effect 2 (PS3)
 • Beyond Good & Evil (PS3)
 • Invizimals (PSV)

Gry, które zostaną wycofane z oferty PlayStation Plus 3 listopada:

 1. Broken Age (PS4, PSV)
 2. Super Meat Boy (PS4, PSV)
 3. Unmechanical Extended (PS4, PS3)
 4. Kickbeat (PS3, PSV)
 5. Kung Fu Rabbit (PS3, PSV)
 6. Chariot (PS3)

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach