Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 lipca 2017, 14:00

Lipiec w Star Wars: Galaxy of Heroes - Ewoki, Luke Skywalker i Bitwy Terytorialne

Poznaliśmy atrakcje, jakie czekają w tym miesiącu fanów Star Wars: Galaxy of Heroes. Wzmocniona zostanie frakcja Ewoków, która dostanie trzech nowych wojowników i liczne ulepszenia. Planowany jest także event, którego bohaterem będzie Luke Skywalker. Ponadto gra wzbogaci się o rozgrywane w dużej skali Bitwy Terytorialne.

Lipiec w Star Wars: Galaxy of Heroes - Ewoki, Luke Skywalker i Bitwy Terytorialne - ilustracja #1

Studio EA Capital Games ujawniło, jakie nowości i atrakcje czekają w tym miesiącu użytkowników gry Star Wars: Galaxy of Heroes, czyli mobilnej strategii korzystającej z modelu darmowego z mikropłatnościami, która dostępna jest na systemy iOS i Android.

Okazuje się, że lipiec upłynie nam pod znakiem Ewoków. Te sympatyczne miśki z planety Endor otrzymały dwa specjalne eventy oraz odświeżone elementy graficzne, w tym nowe modele, grafiki postaci, animacje i ikony zdolności. Ponadto do galerii bohaterów dołączy trzech przedstawicieli tego gatunku - Wicket, Logray oraz Paploo. Natomiast dostępni wcześniej wojownicy z tej frakcji dostaną uaktualnione statystyki i zdolności.

STAR WARS: GALAXY OF HEROES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: EA Capital Games
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery: listopad 2015 r.

Choć EA Capital Games koncentruje się na promowaniu futrzaków, to dla nas znacznie ciekawiej prezentują się inne nowości zaplanowane na ten miesiąc. Jedną z nich jest event, który pozwoli nam rozegrać historię Luke’a Skywalkera, zaczynając od jego życia na farmie na planecie Tatooine aż po przygody wśród gwiazd. Ukończenie tej linii fabularnej odblokuje nowy wariant tego bohatera.

Ponadto w tym miesiącu gra otrzyma Bitwy Terytorialne, w których gracze zrzeszeni w gildiach spróbują podbić lodową planetę Hoth. W tym trybie w rozgrywanych w wielkiej skali potyczkach będziemy mogli wykorzystać wszystkie zgromadzone jednostki, jak również statki kosmiczne.

  1. Star Wars: Galaxy of Heroes w App Store
  2. Star Wars: Galaxy of Heroes w Google Play
  3. Oficjalna strona gry