Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 marca 2021, 12:45

autor: Karol Laska

Krytycy obejrzeli Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera i są zachwyceni. Zobacz finałowy trailer

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera. Krytycy są bardzo usatysfakcjonowani seansem i wymienili jego najważniejsze zalety. Poza tym HBO Max opublikowało finałowy trailer dzieła.

Aż trudno w to uwierzyć, ale Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawi się już w ten czwartek. Wszyscy niecierpliwią się w związku z tym wydarzeniem – dlaczego więc by nie obejrzeć nowego, najprawdopodobniej ostatniego trailera filmu, opublikowanego wczoraj przez HBO Max? Znajdziecie w nim co najmniej parę świeżutkich, niepublikowanych wcześniej scen.

I choć na jego podstawie nadal ciężko wydedukować, z jakim dziełem będziemy mieli do czynienia, tak w sieci pojawiły się pierwsze opinie krytyków i są one w większości entuzjastyczne. Mówi się, że Snyder nakręcił swój najlepszy film dla DC, a już na pewno produkcję bijącą na głowę Justice League Jossa Whedona. Usatysfakcjonowani są nie tylko fani reżysera, ale też sceptycy, a cztery godziny czasu trwania mijają ponoć jak z bicza strzelił.

Tak długi metraż dzieła pozwala zdaniem krytyków odpowiednio zarysować postacie (Steppenwolf ma być jednym z najciekawszych antagonistów filmowych ostatnich lat), ale nie wpływa negatywnie na spójność fabuły Snyder’s Cut. Nie doszło jeszcze do oficjalnej premiery, a już dywaguje się na temat ewentualnej kontynuacji i dalszej przyszłości Snydera w uniwersum kinowym DC.

Czy rzeczywiście jest tak doskonale, jak się mówi? Przekonamy się 18 marca 2021 roku. Film obejrzymy w Polsce za pośrednictwem platformy HBO GO.

  1. Recenzja filmu Justice League
  2. Zack Snyder dostał 70 milionów na dokrętki Justice League, których miało nie być
  3. Strona internetowa HBO Max