Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 marca 2021, 14:17

autor: Karol Laska

Snyder zasypuje Internet materiałami z nadchodzącego Justice League. Poznaliśmy ostateczną wersję Darkseida

Nieco ponad tydzień do premiery Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, a materiałów promocyjnych jak przybywało, tak nadal przybywa. Wśród nich tym razem plakaty, klip o Flashu czy kadr z Darkseidem.

Jesteśmy już dosłownie na ostatniej prostej w oczekiwaniu na premierę wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości. Naszą niecierpliwość mogą więc choć trochę ostudzić nowe materiały promocyjne udostępnione ostatnio w sieci.

W najnowszym numerze magazynu popkulturowego Total Film pojawiły się dwa nowe kadry z nadchodzącego Justice League. Pierwszy z nich przedstawia całą ekipę superbohaterów zebraną przed hologramem. Drugi pozwala nam spojrzeć na ostateczną, dopieszczoną do granic możliwości wersję Darkseida i, szczerze mówiąc, robi ona wrażenie. Przywiązanie do detalu widać jak na dłoni – tego rodzaju CGI w pełni tolerujemy.

Źródło: Total Film

Źródło: Total Film

Kolejne parę groszy od siebie dorzucił Zack Snyder, który ostatnio bombarduje Twittera wszelkimi plakatami i materiałami wideo. Reżyser wrzucił chociażby krótki klip prezentujący Flasha i jego streszczoną historię. Z pewnością czterogodzinny czas trwania filmu pozwoli nam poznać tegoż bohatera nieco lepiej.

Ponadto Snyder dorzucił dwa oficjalne plakaty filmu z udziałem członków Ligi Sprawiedliwości. Na ten moment możemy podziwiać Aquamana i Flasha, ale w niedalekiej przyszłości zostaną zapewne udostępnione wersje z innymi superbohaterami.

Źródło: Zack Snyder, Twitter

Źródło: Zack Snyder, Twitter

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera zadebiutuje 18 marca 2021 roku w HBO GO oraz HBO Max.

  1. Recenzja filmu Justice League
  2. Zack Snyder dostał 70 milionów na dokrętki Justice League, których miało nie być
  3. Strona internetowa HBO Max