Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2018, 12:06

Leisure Suit Larry Wet Dreams Don’t Dry - zwiastun i pierwszy gameplay

Studio Crazy Bunch udostępniło zwiastun oraz obszerny zapis rozgrywki z Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. To pierwsza okazja, aby obejrzeć, jak gra prezentuje się w akcji.

Larry powróci w listopadzie. - Leisure Suit Larry Wet Dreams Don’t Dry - zwiastun i pierwszy gameplay - wiadomość - 2018-09-09
Larry powróci w listopadzie.
LEISURE SUIT LARRY: WET DREAMS DON’T DRY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Crazy Bunch
  2. Wydawca: Assemble Entertainment
  3. Gatunek: przygodówka
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 7 listopada 2018 r.

W maju studio Crazy Bunch zapowiedziało Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry, czyli kontynuację klasycznej serii komediowych przygodówek. Do tej pory nie mogliśmy jednak zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji. Teraz wreszcie uległo to zmianie.

Autorzy udostępnili nowy trailer oraz zapis streama z obszernymi fragmentami rozgrywki i komentarzem jednego z deweloperów. Oba materiały są godne uwagi, gdyż stanowią pierwszą okazję do zobaczenia, czego możemy się spodziewać po tym tytule.

Nad grą nie pracuje ojciec cyklu Al Lowe, który po wydaniu Leisure Suit Larry: Reloaded przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nowy zespół wydaje się jednak podążać ścieżkami wytyczonymi przez poprzednie odsłony serii. Larry zyskał co prawda bardziej realistyczne proporcje, ale poza tym całość wydaje się pozostawać wierna klimatowi marki, oferując kreskówkową grafikę i pełen sprośnych żartów scenariusz.

Pewne zmiany zajdą w mechanizmach rozgrywki. Nie zabraknie klasycznego przygodówkowego eksplorowania lokacji, zbierania przedmiotów i rozwiązywania zagadek, ale zabawę urozmaici obecność mobilnej aplikacji randkowej Timber, która ma być bardzo pomocna w miłosnych podbojach bohatera. Ponadto autorzy obiecują, że kampania będzie w dużym stopniu nieliniowa.

Przypomnijmy na koniec, że Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry zmierza wyłącznie na pecety. Kilka tygodni temu twórcy ogłosili, że gra trafi do sprzedaży 7 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona studia Crazy Bunch