Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 września 2012, 09:36

LEGO Władca Pierścieni w planie wydawniczym Cenega

Zbuduj na nowo swoją przygodę.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

LEGO Władca Pierścieni w planie wydawniczym Cenega - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafia LEGO Władca Pierścieni. Tytuł będzie dostępny w wersji na platformy Xbox 360®, PlayStation®3, PlayStation® Vita oraz na komputery osobiste w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej (napisy) i angielskiej. Gra dostępna będzie również na platformy: Wii™, Nintendo DS™, Nintendo 3DS™. Premiera gry zapowiedziana jest na 23 listopada tego roku.

Gra LEGO Władca Pierścieni bazuje na filmowej trylogii „Władca Pierścieni” i rozwija główne wątki fabularne filmów „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Władca Pierścieni: Dwie Wieże” i „Władca Pierścieni: Powrót Króla”. Gracze zostają wciągnięci we wspaniałą przygodę przepełnioną humorem i nieskończoną różnorodnością klocków LEGO. Frodo jest zmuszony opuścić swój bezpieczny dom, aby stawić czoła niebezpiecznemu zadaniu zniszczenia starożytnego magicznego pierścienia, którego istnienie zagraża całemu światu. Pierścień jednak poszukuje swojego władcy ... Droga do Góry Przeznaczenia, jedynego miejsca, w którym można unicestwić pierścień, będzie niebezpieczna, pełna orków i jeszcze mroczniejszych stworzeń. Z pomocą Frodowi przyjdzie Drużyna Pierścienia – strażnik Aragorn, czarodziej Gandalf, elf Legolas, krasnolud Gimli, mąż Gondoru Boromir oraz hobbiccy przyjaciele Froda: Sam, Merry i Pippin. Gracze wcielą się w postacie LEGO i przeżyją tę legendę, odkrywając nieopisane cuda, rozwiązując zmyślne zagadki oraz pokonując fale wrogów, aby ostatecznie zniszczyć Pierścień.

Gra LEGO Władca Pierścieni jest uzupełnieniem nowej kolekcji zabawek LEGO® Władca Pierścieni, która trafiła do sprzedaży latem 2012 r.

CECHY GRY:

  1. Przemierz otwarty świat Śródziemia i przeżyj wspaniałe bitwy z orkami, Uruk-hai, Balrogiem, Czarnoksiężnikiem oraz innymi straszliwymi stworzeniami. (Niedostępne na DS)
  2. Skorzystaj z mocy Jedynego Pierścienia i wkrocz w mroczny świat Upiorów Pierścienia.
  3. Zobacz, jak postacie LEGO Władca Pierścieni prowadzą znane z filmów dialogi i nadają bohaterom zupełnie nowego wymiaru.
  4. Zbieraj, łącz i twórz nowe przedmioty w sklepie kowala za pomocą mithrilu, najcenniejszego metalu w Śródziemiu.
  5. Odkryj i odblokuj ponad 80 grywalnych postaci, w tym Froda, Aragorna, Gandalfa i wiele innych.
  6. Zbieraj i wykorzystuj różnorodne uzbrojenie oraz magiczne przedmioty, w tym Blask Earendila, elfie liny, miecze i łuki.
  7. Graj z rodziną i przyjaciółmi za pomocą opcji ułatwiających szybkie dołączanie do rozgrywki i opuszczanie jej. (Dostępne tylko dla konsol)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni