Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2012, 09:03

autor: Góral

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni zadebiutuje pod koniec listopada

Poznaliśmy datę premiery gry LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni na terenie Europy. Produkcja ukaże się 23 listopada na komputerach PC, konsolach PlayStation 3, Xbox 360, PS Vita, DS, 3DS i Wii. W USA można już grać na handheldach, użytkownicy pozostałych platform muszą poczekać jeszcze dwa tygodnie.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni, ujawniła datę premiery najnowszej produkcji w świecie popularnych klocków. Gra ukaże się w Europie 23 listopada na wszystkich liczących się platformach sprzętowych. W Stanach Zjednoczonych sytuacja wygląda nieco inaczej, ponieważ już teraz można tam kupić wersje na handheldy DS, 3DS i Vita, a odsłony na stacjonarne konsole i komputery PC zadebiutują 13 listopada.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni pozwoli wcielić się między innymi w Aragorna. - 2012-10-31
LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni pozwoli wcielić się między innymi w Aragorna.

Tytuł oparty jest na niesamowicie popularnej marce Władca Pierścieni. Po raz pierwszy w grze z tej serii będzie nam dane przemierzać otwarty świat ogromną liczbą grywalnych postaci. Rozgrywka sama w sobie nie uległa większym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu LEGO. W dalszym ciągu jest to wesoła platformówka, w której trzeba rozwiązywać różne zagadki, walczyć z przeciwnikami, itd.

Nowością jest system craftingu, pozwalający tworzyć własne przedmioty ze znalezionych rzeczy. Oprócz tego, standardowo producenci ze studia Traveller's Tales udostępnią wszystkim chętnym lokalną kooperację dla dwóch osób.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni zadebiutuje pod koniec listopada - ilustracja #2

W Polsce gra ukaże się nakładem firmy Cenega Poland w pełnej polskiej wersji językowej. Ceny sugerowane wynoszą: 229,99 zł (Xbox 360, PlayStation 3), 119,99 zł (PC), 179,99 zł (Vita). LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni zadebiutuje w naszym kraju w tym samym terminie, co w reszcie Europy, czyli 23 listopada.

Ostatnia aktualizacja: 2012-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni

LEGO The Lord of the Rings: Władca Pierścieni