Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 maja 2024, 23:01

LEGO Orchidea to zestaw, który oczaruje Was nie tylko wyglądem, ale też ceną. To idealna ozdoba dla osób, które potrafią uśmiercić każdą żywą roślinkę

Nie każdy ma rękę do roślin. Dlatego też czasem bezpieczniej zainwestować w coś wykonanego ze sztucznych materiałów. Świetną opcją w takim przypadku będzie LEGO Orchidea.

Źródło fot. LEGO
i

Wiosna na dobre zadomowiła się za naszymi oknami, a drzewa pokryły się zielenią. Aż chce się sprowadzić namiastkę tego klimatu do mieszkania. Pierwszą rzeczą, jaka może nam przyjść do głowy, jest zakup rośliny doniczkowej. Jeśli jednak, tak jak ja, nie macie do nich ręki, warto zastanowić się nad alternatywą. W takim przypadku na ratunek przychodzi LEGO.

Kup sobie Orchideę od LEGO.

LEGO Orchidea to dekoracja idealna

LEGO oferuje wiele zestawów inspirowanych rozmaitymi roślinami. Jednym z nich jest Orchidea. To prosty model, którego złożenie nie powinno być dla Was problemem. Jednocześnie prezentuje się on bardzo dobrze i będzie idealną dekoracją. Co istotne – niewymagającą podlewania.

Źródło: LEGO, materiały promocyjne.
Źródło: LEGO, materiały promocyjne.

Sama jakiś czas temu zakupiłam ten zestaw na prezent dla znajomej. Po jego otrzymaniu była ona bardzo zadowolona, więc pomysł okazał się trafiony. Teraz mogę również i Wam polecić te niezwykłe klocki.

LEGO Orchidea prezentuje się pięknie.

Ten zestaw zmieści się w każdym mieszkaniu

LEGO Orchidea to zestaw o wymiarach rzeczywistego storczyka – składa się z 608 elementów, które po złożeniu dają nam konstrukcję o wymiarach: 39 cm wysokości, 30 cm szerokości i 24 cm głębokości. Nie trudno więc znaleźć dla niej miejsce nawet w małych mieszkaniach. Jest to kolejny argument, by sprawić sobie ten model.

Źródło: LEGO / materiały promocyjne.
Źródło: LEGO / materiały promocyjne.

LEGO Orchidea obecnie zakupicie za 163,82 zł na Amazon.pl. Moim skromnym zdaniem zestaw jest wart tych pieniędzy. Stanie się on świetną ozdobą, a nie zwiędnie.

LEGO Orchidea w Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej