Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 maja 2024, 16:34

Nie wierzę, że wcześniej nie trafiłem na tę ofertę. Promocja na hulajnogę elektryczną Xiaomi sprawi, że nabierzesz ochoty na jej kupno

Hulajnoga elektryczna od Xiaomi to świetny wybór dla każdego, kto szuka świetnej jakości i osiągów za połowę ceny żądanej przez konkurencję. Model ten doceniło już wielu użytkowników.

Źródło fot. Xiaomi
i

Moim zdaniem przygodę z hulajnogami elektrycznymi warto rozpocząć od dobrego, ale tańszego urządzenia, dzięki któremu przekonamy się, czy taka forma transportu nam odpowiada, bez ryzyka, że się zrazimy. Idealnym wyborem zdaje się być Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2 Gen, która kusi nie tylko osiągami, ale też relatywnie niską ceną.

Zobacz tą hulajnogę w sklepie RTV Euro AGD.

Xiaomi to nie tylko telefony

Mimo że Xiaomi zaczynało jako bardzo budżetowa firma, dzisiaj znane jest z produkcji wysokiej jakości urządzeń, a Electric Scooter 4 Pro z całą pewnością zalicza się do tej grupy. Nie jest to najtańsza hulajnoga elektryczna na rynku, niemniej otrzymujemy produkt, który nie ustępuje niczym dużo droższej konkurencji.

Najbardziej imponujące są jednak osiągi tego pojazdu. Zasilana silnikiem o mocy szczytowej aż 1000 W, owa hulajnoga osiąga prędkość do 20 km/h, co pozwala na szybkie poruszanie się po mieście, bez konieczności martwienia się o korki czy opóźnienia. Jeżeli nie zależy nam na jak najwyższej prędkości, mamy zaś do wyboru tryb „pieszy”, w którym pojazd porusza się całkiem powoli, z prędkością 6 km/h (rozwiązanie idealne dla dzieci), lub tryb standardowy – tutaj prędkość wynosi 15 km/h. Dodatkowo zasięg wynoszący aż do 60 kilometrów na jednym ładowaniu sprawia, że możemy przejechać naprawdę sporą trasę, zanim będziemy musieli martwić się o podłączenie hulajnogi do ładowarki.

Źródło: Xiaomi, grafika promocyjna. - Nie wierzę, że wcześniej nie trafiłem na tę ofertę. Promocja na hulajnogę elektryczną Xiaomi sprawi, że nabierzesz ochoty na jej kupno - wiadomość - 2024-05-10
Źródło: Xiaomi, grafika promocyjna.

Wysoka jakość wykonania i mnóstwo funkcji to coś, co wszyscy kochamy

Kolejną zaletą jest prostota obsługi. Xiaomi zadbało, aby panel sterowania był intuicyjny i łatwy w użyciu nawet dla osób początkujących. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na wyświetlaczu na środku kierownicy. Połączenie z aplikacją mobilną zapewnia dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, takich jak śledzenie trasy, kontrola prędkości czy aktualizacje oprogramowania. W ten sposób możemy mieć rękę na pulsie, gdy sprzęt użytkuje nasza pociecha – sam jestem rodzicem, więc takie udogodnienie oceniam na plus.

Electric Scooter 4 Pro w sklepie RTV Euro AGD.

Warto również wspomnieć o komforcie jazdy. Duże, 10-calowe opony absorbują nierówności terenu, co sprawia, że podróżowanie po chodnikach czy drogach miejskich jest wyjątkowo płynne i stabilne. Co więcej, system hamowania regeneracyjnego pomaga zwiększyć zasięg baterii poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania (rozwiązanie żywcem wyjęte z Formuły 1). Wykonana ze stali węglowej rama jest lekka, ale jednocześnie wytrzymała. Dzięki temu hulajnogę łatwo się prowadzi i przechowuje.

Źródło: Xiaomi, grafika promocyjna. - Nie wierzę, że wcześniej nie trafiłem na tę ofertę. Promocja na hulajnogę elektryczną Xiaomi sprawi, że nabierzesz ochoty na jej kupno - wiadomość - 2024-05-10
Źródło: Xiaomi, grafika promocyjna.

Sprzęt dla każdego, kto wie, czego szuka

Jak wspomniałem na początku, biorąc pod uwagę obecne na rynku hulajnogi elektryczne, model Xiaomi można nabyć w wyjątkowo niskiej cenie. Jest to o tyle zaskakujące, że jakość wykonania i osiągi stoją tutaj na najwyższym poziomie. Uważam więc, że warto zainwestować w Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2nd Gen. Pisząc ten tekst, sam coraz bardziej zastanawiam się nad sprezentowaniem tego sprzętu mojemu dziecku.

Podsumowując, hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro 2nd Gen to doskonały wybór dla użytkowników poszukujących wygodnego, ekologicznego i efektywnego środka transportu miejskiego. Solidna konstrukcja, imponujące osiągi i łatwość obsługi sprawiają, że jest to urządzenie dla wszystkich.

Hulajnoga Xiaomi za 2499 zł w sklepie RTV Euro AGD.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej