Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2024, 13:30

Idealny smartfon nie istnieje? Zmienisz zdanie, gdy zobaczysz cenę i podzespoły Motoroli Moto G54 Power Edition

Popularny smartfon Motorola Moto G54 Power Edition ponownie jest dostępny w przystępnej cenie. Wytrzymała bateria o pojemności 6000 mAh i 12 GB RAM to cechy, które uczyniły ten telefon jednym z najlepszych na rynku.

Źródło fot. Motorola; materiały promocyjne
i

Rozwój telefonów sprawił, że obecnie w naszych rękach mamy prawdziwe miniaturowe komputery, pozwalające pozostać nam w kontakcie ze światem przez cały czas. Niestety za rozwojem technologii nie nadążyły baterie i telefony potrafiące wytrzymać nawet tydzień bez ładowania to już pieśń przeszłości.

W takiej sytuacji, jeśli zależy nam głównie na długim działaniu smartfona bez ładowarki, seria Power Edition Motoroli będzie jednym z najlepszych wyborów. Motorola Moto G54 Power Edition oferuje akumulator o pojemności aż 6000 mAh, a do tego dużo RAM-u oraz pamięci wewnętrznej.

Motorolę Moto G54 Power Edition w promocji znajdziesz tutaj

Motorola Moto G54 Power Edition oferuje moc, która zaintryguje każdego

Mocniejsza bateria jest głównym elementem, jaki wyróżnia Motorolę Moto G54 Power Edition na tle innych urządzeń. Dzięki niej codzienne ładowanie smartfona będzie przeszłością, ponieważ akumulator o pojemności 6000 mAh znacznie wydłuża czas pracy telefonu, nawet przy bardziej intensywnym korzystaniu, na przykład w podróży w formie nawigacji.

Źródło: Motorola; materiały promocyjne - Idealny smartfon nie istnieje? Zmienisz zdanie, gdy zobaczysz cenę i podzespoły Motoroli Moto G54 Power Edition - wiadomość - 2024-05-13
Źródło: Motorola; materiały promocyjne

Do tego obsługa szybkiego ładowania TurboPower o mocy 30 W gwarantuje szybkie naładowanie telefonu, gdy akurat będzie to potrzebne. W ten sposób nie musisz się martwić, że w krytycznym momencie zostaniesz bez kontaktu. Dla każdego, dla kogo liczy się przede wszystkim długi czas pracy, Motorola Moto G54 Power Edition jest bardzo dobrym wyborem. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że aktualnie nie ma lepszego taniego smartfona dysponującego tak wytrzymałym ogniwem.

Smartfon z imponującą baterią, teraz w świetnej ofercie

Prosty smartfon w przystępnej cenie

Motorola Moto G54 Power Edition nie wyróżnia się niczym w swoim designie i wygląda jak przeciętny smartfon. W środku jednak znajdziemy aż 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. To w połączeniu z procesorem MediaTek Dimensity 7020 otwiera drogę dla wielu aplikacji oraz gier dostępnych na urządzenia mobilne.

Źródło: Motorola; materiały promocyjne - Idealny smartfon nie istnieje? Zmienisz zdanie, gdy zobaczysz cenę i podzespoły Motoroli Moto G54 Power Edition - wiadomość - 2024-05-13
Źródło: Motorola; materiały promocyjne

Dodajmy do tego trzy różne kolory obudowy: Midnight blue, Pearl blue i Mint green. Każda z nich wyróżnia się na swój sposób, co czyni Motorolę Moto G54 Power Edition idealnym smartfonem dla osoby starszej lub dziecka. Z pewnością wytrzyma on kilka lat nawet intensywnej eksploatacji.

Aktualnie w najlepszej cenie znajdziemy wspomnianego smartfona w RTV Euro AGD – za 979 zł. Za trochę mniejsze pieniądze jest też w Media Markt, ale tam musimy już kombinować z kupowaniem kilku produktów i aplikacją mobilną, żeby otrzymać rabat.

Motorola Moto G54 to idealny tani pierwszy smartfon

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej