Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2024, 17:00

Widząc tę cenę, nie dziwię się, że projektor Samsung The Freestyle jest hitem wśród Polaków. Gdy go wypróbujesz, to już nie spojrzysz na zwykły telewizor

Projektor Samsung The Freestyle Gen.2 to perfekcyjny wybór dla rodzin wspólnie cieszących się filmami, serialami i grami, gospodarzy organizujących spotkania dla swoich znajomych, oraz domatorów ceniących sobie najlepsze wrażenia z samotnych seansów.

Źródło fot. Samsung
i

W ostatnich latach projektory, z urządzeń obecnych jedynie w kinach czy dużych firmach, stały się popularnym wyborem dla „zwykłego” konsumenta. Rozwój technologii, malejące ceny i coraz większa poręczność rzutników zachęcają nas do wykorzystywania ich jako centralnego punktu podczas grupowych spotkań czy nawet zamiennika dla klasycznego telewizora. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na doświadczenie wieczornego grania na konsoli czy domowego seansu.

Przenieś swoje domowe doświadczenia z grania i oglądania na nowy poziom dzięki Samsung The Freestyle Gen.2.

Najbardziej praktyczny, poręczny i pasujący do domu rzutnik

Wśród projektorów dedykowanych gospodarstwom domowym zdecydowanie wyróżnia się Samsung The Freestyle Gen.2. To kompaktowy i lekki rzutnik, wykorzystujący wspierany przez producenta system Samsung Smart TV. Wyjątkowy kształt urządzenia, pozwalający na ustawienie go zarówno w pionie, jak i w poziomie, daje nam szansę na wyświetlanie obrazu na dowolnej przestrzeni oraz pod wybranym kątem.

Jest to również idealny wybór dla osób, które wcześniej nie miały styczności z obsługą rzutnika lub po prostu cenią sobie wygodę. Projektor skoryguje za nas zakrzywiony obraz i dostosuje jego ostrość, a do jego obsługi wystarcza telefon.

Źródło: Samsung, grafika promocyjna.
Źródło: Samsung, grafika promocyjna.

Samsung The Freestyle posiada także wbudowany głośnik 360 stopni, który zapewnia znakomite wrażenia bez konieczności podłączania dodatkowego nagłośnienia. Chcąc uniknąć hałasu, można natomiast podłączyć do projektora dwie pary słuchawek Bluetooth.

Sprawdź kompaktowy projektor Samsung The Freestyle Gen.2.

Dzięki minimalistycznemu designowi urządzenie wkomponuje się w dowolne otoczenie, a dodatkowe tryby ozdabiania otoczenia z dedykowanymi grafikami i animacjami (np. kominka), uczynią z niego nie lada ozdobę wnętrza.

Z kontrastem 100000 :1 i nawet 100 calami wyświetlanego obrazu

Jako użytkowniczka rzutnika starszej daty, nie mogę wyjść z podziwu nad funkcjami projektora Samsung The Freestyle, które diametralnie wpływają na komfort odbiorcy. Ten mały, mieszczący się w dłoni gadżet waży ok. 0,8 kilograma i gwarantuje możliwość oglądania czy grania w jakości Full HD.

W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, możemy wykorzystać go jako ekran o wielkości od 30 do nawet 100 cali, przy minimalnej odległości od używanej powierzchni równej zaledwie 76 cm. Ponadto producent zapewnia, że podczas wydarzeń na większą skalę da się sparować ze sobą dwa rzutniki, aby stworzyć jeden olbrzymi ekran.

Kup projektor Samsung The Freestyle Gen.2 i stwórz swoją przestrzeń rozrywki i relaksu.

Źródło: Samsung, grafika promocyjna.
Źródło: Samsung, grafika promocyjna.

Projektor Samsung The Freestyle Gen.2 nabędziecie w sklepie RTV Euro AGD w promocyjnej cenie 3299 zł. W ofercie jest także dedykowany powerbank, umożliwiający nieprzerwane projekcje bez dostępu do prądu przez nawet 3 godziny.

Tu kupisz projektor Samsung The Freestyle Gen.2 za 3299 zł.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Sonia Selerska

Sonia Selerska

Swoją przygodę z zawodowym pisaniem dla GRYOnline.pl rozpoczęła w 2022 roku, ale od zawsze interesowała się wszelkimi formami słowa pisanego. Studentka kierunku Film i Multimedia na specjalizacji Tworzenie Gier Wideo, głęboko śledzi zacierającą się granicę między tymi dwoma światami. Czasami wstydliwie docenia przerost formy nad treścią. W przypadku mediów częściej niż rzadziej wchodzi w skrajności; nigdy nie może wybrać między filmami dokumentalnymi i horrorami a cozy grami, symulatorami życia i animacjami. Częściej niż przy tytułach AAA znajdziecie ją przy oldskulowych konsolach i perełkach indie. Wolny czas poświęca swojej miłości do mody i szeroko pojętej sztuki. Uważa, że fabuła to najważniejszy element gry, a najlepsze historie to te, które czerpią z życia codziennego.

więcej