Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2019, 13:18

autor: Adrian Werner

League of Legends - obejrzyj wyśmienitą animację CG Awaken

Studio Riot wypuściło wyśmienitą animację CG, opracowaną w celu wypromowania nowego sezonu w League of Legends.

LEAGUE OF LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Riot Games
  2. Wydawca: Riot Games
  3. Gatunek: MOBA
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 6 października 2009 r.

W ten czwartek ruszy nowy sezon League of Legends, czyli popularnej gry MOBA studia Riot Games. Z tej okazji autorzy przygotowali imponujący filmik CG promujący to wydarzenie, zatytułowany Awaken.

Za animację odpowiada studio Digic Pictures. Obrazowi towarzyszy piosenka skomponowana przez ludzi z Riot Games we współpracy z DJ-em Alexem Seaverem i wykonana przez Valerie Broussard. Utwór trafił już na Spotify.

Jeśli ktoś woli animację 2D, to z przyjemnością powinien obejrzeć inny nowy filmik promujący sezon 2019, zatytułowany A New Journey.

Przypomnijmy, że kolejny sezon League of Legends wystartuje 24 stycznia tego roku. Wprowadzi on m.in. zmiany w systemach lig i rang.

Warto wspomnieć, że nowy sezon nie jest jedyną atrakcją, jaką przygotowano dla fanów League of Legends. Na serwerach testowych zadebiutował niedawno nowy bohater imieniem Sylas, wykorzystujący w walce grube łańcuchy.

  1. Oficjalna strona gry

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends