Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2019, 10:14

autor: Aquma

Sylas The Unschackled nowym bohaterem League of Legends

Firma Riot Games przedstawiła dziś kolejnego bohatera, który trafi do gry MOBA League of Legends. Heros nazywa się Sylas, Wyzwolony z kajdan i posiada ciekawy zestaw umiejętności specjalnych.

Sylas: Wyzwolony z Kajdan będzie kolejnym bohaterm w LoL. - Sylas The Unschackled nowym bohaterem League of Legends - wiadomość - 2019-01-09
Sylas: Wyzwolony z Kajdan będzie kolejnym bohaterm w LoL.

Studio Riot Games – autorzy popularnej strategii MOBA League of Legends – przedstawili dziś kolejnego bohatera, który trafi do omawianej produkcji. Będzie nim Sylas: Wyzwolony z Kajdan. Udostępniono również krótki trailer, który pozwala zapoznać się głównie z wyglądem i udźwiękowieniem postaci (choć nie brakuje też fragmentów rozgrywki).

Kiedyś byłem więźniem. Takim jak wy. Wtrąconym do celi przez tchórzy i hipokrytów. Pozostawionym na śmierć za to, jakim się urodziłem. Nie miałem po co żyć, nie licząc zemsty. Nie miałem do stracenia nic poza swoimi łańcuchami. Jednakże w rewolucji, która nadejdzie – naszej rewolucji – te łańcuchy wyzwolą nas wszystkich. I dopilnuję, żebyśmy już nigdy nie byli skuci kajdanami – czytamy w opisie postaci.

Sylas prezentuje się interesująco. Heros walczy wywijając przytroczonymi do rąk, grubymi łańcuchami, które może wykorzystywać zarówno do zadawania ciosów, jak i np. przyciągania się do przeciwników. Jego ataki często działają obszarowo i wywołują dodatkowe efekty (takie jak leczenie się lub spowalnianie wrogów). Postać potrafi również kraść tzw. superumiejętności (ang. Ultimate) swoich rywali, dzięki czemu w każdym starciu zyskuje dostęp do szerokiej gamy możliwości taktycznych.

Sylas pojawi się wraz z aktualizacją 9.2 (która niedługo trafi na serwery PBE). Więcej na temat bohatera dowiecie się z jego oficjalnego profilu na stronie głównej League of Legends.

  1. Riot Games – strona oficjalna
  2. League of Legends – strona oficjalna