Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2016, 10:01

autor: Entelarmer

Lead and Gold: Gangs of the Wild West za darmo na PC

Studio Fatshark Games rozdaje 100 tysięcy kluczy do gry Lead and Gold: Gangs of the Wild West. Promocja dotyczy pecetowego wydania sieciowego shootera w klimatach Dzikiego Zachodu.

Niedawno gracze otrzymali możliwość zapoznania się z Red Dead Redemption na konsoli Xbox One. Niestety, na pecetowe wydanie hitu Rockstara czy też kontynuację raczej nie ma co liczyć w najbliższym czasie. Lukę postanowiło wypełnić studio Fatshark Games (Warhammer: End Times – Vermintide, Escape Dead Island). Fani mogą pobrać za darmo Lead and Gold: Gangs of the Wild West, sieciową strzelaninę TPP wydaną w 2010 roku. Nie chodzi jednak o zmianę modelu na free-to-play, a o akcję rozdawania kluczy pecetowego wydania gry. Aby otrzymać jeden ze 100 tysięcy kodów, trzeba podać swoje imię i nazwisko na oficjalnej stronie studia oraz obserwować konto Fatshark na Twitterze. Wiadomość z kluczem powinna trafić do naszej skrzynki w ciągu godziny.

Oczywiście trudno uznać to za zamiennik dla RDR, jako że produkcja nie oferuje żadnej fabularyzowanej kampanii (jedyny tryb dla pojedynczego gracza – lub dwóch w ramach kooperacji – polega na odpieraniu kolejnych fal wrogów). Lead and Gold nie zostało też równie ciepło przyjęte przez branżę, otrzymując mieszane oceny. Niemniej akcja powinna zainteresować fanów westernów, tym bardziej, że najpoważniejsza wada premierowego wydania – ogromne lagi w trakcie gry – została usunięta przez późniejsze aktualizacje.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.