Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 października 2020, 17:05

Layers of Fear 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store pojawi się opcja bezpłatnego zdobycia dwóch kolejnych gier. Tym razem będą to Layers of Fear 2 oraz Costume Quest 2. Tytuły pozostaną dostępne za darmo do 29 października.

[Aktualizacja] Gry Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Blair Witch oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Równo tydzień temu na platformie Epic Games Store w ręce graczy oddane za darmo zostały Amnesia: A Machine for Pigs oraz Kingdom: New Lands. Tytuły te wciąż można przypisywać do swoich kont. Macie czas do godziny 17:00 czasu polskiego. Później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne produkcje - Layers of Fear 2 oraz Costume Quest 2.

Layers of Fear 2 jest przygotowaną przez polskie studio Bloober Team kolejną odsłoną cyklu utrzymanego w klimatach horroru. Tytuł nie stanowi bezpośredniej kontynuacji „jedynki”. Opowiada on historię znanego aktora, który trafia na pokład transatlantyku, na którym zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy. Produkcja spotkała się z dobrym, choć nie rewelacyjnym przyjęciem ze strony mediów branżowych. W serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią oceną na poziomie 70/100 (na podstawie 46 recenzji).

  1. Layers of Fear 2 na platformie Epic Games Store

Z kolei Costume Quest 2 jest stworzonym przez ekipę z Double Fine i legendarnego Tima Schafera kolorowym, turowym RPG-iem, stanowiącym kontynuację produkcji z 2010 roku. Akcja tytułu toczy się w halloweenową noc, podczas której rodzeństwo Wren i Reynold muszą przebierać się w gwarantujące różne moce kostiumy i powstrzymać groźnego wroga, który zagraża wydarzeniu oraz uczestniczących w nim dzieciach. Gra wyróżnia się mocno kreskówkową grafiką i niemałą dawką humoru.

  1. Costume Quest 2 na platformie Epic Games Store

Zarówno Layers of Fear 2, jak i Costume Quest 2 będą dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 29 października. Jakie produkcje zostaną oddane w ręce graczy jako kolejne? Tego jak na razie nie wiadomo, jednak zważywszy na to, że następny czwartek będzie na dwa dni przed Halloween, możemy spodziewać się jakiegoś kolejnego horroru. Wszystko okaże się jasne po godzinie 17:00 (chyba że Epic Games postanowi potrzymać nas w niepewności i na razie nie zdradzać tytułów kolejnych darmówek).

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Layers of Fear 2 – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej