Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2019, 14:39

autor: Entelarmer

Konkurs świąteczny GRYOnline.pl – wygraj atrakcyjne nagrody!

Dziś rozpoczynamy kolejną edycję konkursu świątecznego dla użytkowników portalu GRYOnline.pl. Do wygrania jest 15 zestawów nagród przygotowanych z myślą o posiadaczach PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi kolejna wielka wyprawa Świętego Mikołaja w celu dostarczenia prezentów. Jak co roku, chcemy go nieco wyręczyć w jego obowiązkach, w związku z czym przyszykowaliśmy dla Was kolejną edycję świątecznego konkursu portalu GRYOnline.pl. Zachęcamy więc do zapoznania się z zasadami i – rzecz jasna – wysyłania prac. W tym roku czeka na Was 15 atrakcyjnych zestawów gier oraz gadżetów. Szczegóły znajdziecie poniżej

UWAGA: Z powodu problemów technicznych, regulamin konkursu zamieściliśmy w pierwszym komentarzu pod tą wiadomością.

Maskotka Fallouta szuka domu – pomożecie? - Konkurs świąteczny GRYOnline.pl – wygraj atrakcyjne nagrody! - wiadomość - 2019-12-06
Maskotka Fallouta szuka domu – pomożecie?

Zasady konkursu

Aby móc ubiegać się o którąś z nagród, należy przesłać własnoręcznie wykonaną pracę o tematyce świątecznej na adres redakcji. To, w jakiej formie prześlecie zgłoszenie, zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni. Może to być kartka, obraz, rzeźba lub cokolwiek innego. Stawiamy na minimalizm, precyzję wykonania oraz pomysł, ale zostawiamy Wam pole do popisu. Dlatego też prace możecie przesyłać w dwóch formatach:

  • prace płaskie o maksymalnym rozmiarze A4;
  • prace przestrzenne mieszczące się do pudełka o maksymalnym rozmiarze 40x40x40 cm.

Praca musi zawierać Waszą dokładną ksywkę z portalu GRYOnline.pl oraz wyraźnie oznaczoną platformę sprzętową, na której gracie (PC, Xbox One lub PlayStation 4). Pseudonim i nazwę zestawu należy umieścić bezpośrednio na pracy (najlepiej w formie wydrukowanej kartki przyklejonej np. do spodu lub rewersu dzieła). Zgłoszenia, w których ksywka została umieszczona na kopercie, jest napisana niewyraźnie, nie zawiera wybranej paczki itp., nie będą brane pod uwagę. Pracę należy wysłać na adres redakcji (GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16a, 30-126 Kraków) z dopiskiem „Konkurs świąteczny”. Przesyłka musi dotrzeć do naszego biura nie później niż 18 grudnia 2019 roku – data stempla pocztowego nie będzie brana pod uwagę!

W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia -> Zgody poprzez zaznaczenie: „Chcę otrzymywać specjalnie dla mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”; jak również poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia -> Zmień swoje dane. Pamiętajcie o dokładnym zapoznaniu się z regulaminem konkursowym, który znajduje się w pierwszym komentarzu pod tą wiadomością. Przypominamy – na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 grudnia.

Nagrody

Do wygrania jest łącznie piętnaście zestawów, po pięć na platformę. W tym roku każdy z nich w ramach danej grupy ma dokładnie taką samą zawartość, którą możecie sprawdzić poniżej. Nagrody ufundował główny partner konkursu, czyli Cenega, przy czym myszki dostarczyła firma Hyperbook. Ponadto autorzy trzech najlepszych prac otrzymają egzemplarze gry Sniper: Ghost Warrior Contracts wraz ze ścieżką dźwiękową, miniaturowym artbookiem oraz plecakiem-workiem. Z kolei autor zwycięskiego dzieła dodatkowo zostanie nagrodzony figurką Vault Boya z serii Fallout.

Zestaw PlayStation 4:

Zestaw Xboksa One:

Zestaw PC:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.