Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 stycznia 2013, 20:20

autor: Joanna "Joanna Fornal" Fornal

Konkurs DMC: Devil May Cry - ostatnia szansa na udział!

Już tylko do poniedziałku czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie dotyczącym gry DMC: Devil May Cry, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1.

Konkurs DMC: Devil May Cry - ostatnia szansa na udział! - ilustracja #1

Wraz z fundatorem nagród, firmą Cenega Poland, zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie dotyczącej gry DMC: Devil May Cry, w której można wygrać tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 oraz zestawy składające się z soundtracku i koszulki z gry.

Zadanie polega na wykonaniu własnego zdjęcia przedstawiającego Was ucharakteryzowanych na bohaterów gry DMC: Devil May Cry (Dante lub Kat). Wiemy, że potraficie wykazać się dużą dozą kreatywności, dlatego wszelkiego rodzaju przebrania, makijaż, tła, rekwizyty i pozy charakterystyczne dla wymienionych postaci są jak najbardziej dozwolone. Pamiętajcie, że wymagana jest także kartka z widoczną Waszą ksywką używaną w serwisie GRYOnline.pl, dokumentująca że faktycznie jesteście autorami danego zdjęcia. Dokładne informacje na temat prac konkursowych, trybu ich zgłaszania i wybierania, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej, natomiast więcej szczegółów na temat gry znajdziecie w Encyklopedii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i przypominamy raz jeszcze, że na prace konkursowe czekamy do 21 stycznia włącznie!

Przejdź na stronę konkursową