Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2013, 11:08

autor: Hed

Kompilacja modów do Far Cry 3 - fani stworzyli nieoficjalny tryb "New Game+"

Pojawiła się kompilacja modów do gry Far Cry 3, która stanowi swoisty tryb „New Game+”, wprowadzający wiele zmian w rozgrywce. To doskonały dodatek dla osób planujących powrót na tropikalne wyspy z produkcji firmy Ubisoft.

Fani zachęcają do powrotu na wyspę – modyfikacje zmieniają grę Far Cry 3. - Fani stworzyli tryb New Game+ do Far Cry 3 - kompilacja świetnych modów - wiadomość - 2013-01-08
Fani zachęcają do powrotu na wyspę – modyfikacje zmieniają grę Far Cry 3.

Far Cry 3 to jedna z ciekawszych gier ubiegłego roku – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Produkcja firmy Ubisoft ma jednak kilka elementów, które można podrasować. Zajmują się tym przede wszystkim fani tytułu, wypuszczający kolejne mody. W ostatnich dniach wystartował portal do wymiany tych amatorskich dodatków, nazwany Far Cry Nexus, na którym pojawiła się ciekawa kompilacja kilkunastu mniejszych modyfikacji.

Swartz Mod Compilation, bo taką nazwę nosi pakiet, zawiera około tuzina modów, składających się na coś, co twórcy projektu nazywają swoistym „New Game+”. Z tego względu, kompilacja jest dedykowana przede wszystkim osobom, które ukończyły już kampanię z gry, ale chcą wrócić na wyspy z archipelagu malajskiego. Instalacja jest podobno banalnie prosta – wystarczy ściągnąć i przenieść pliki do folderu z grą (wcześniej warto zrobić kopię zapasową).

Mod odblokowuje na starcie wszystkie rodzaje broni i umiejętności do kupienia oraz drugą wyspę do zwiedzenia. Daje także parę innych zabawek, w tym chociażby kombinezon wingsuit. Co ważniejsze, kompilacja zmienia zasady działania wielu elementów rozgrywki, np. kryjówek, czy strzelania. Pełna lista zmian jest długa i sprawia, że kolejna wycieczka do świata Far Cry 3 będzie zaskakująca. Zainteresowanych odsyłamy do portalu Far Cry Nexus.

Fani stworzyli tryb New Game+ do Far Cry 3 - kompilacja świetnych modów - ilustracja #3Far Cry 3 to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem i wyrazistą fabułą. Produkcja, która pojawiła się w listopadzie ubiegłego roku na pecetach i konsolach, zebrała bardzo wysokie recenzje. W naszym tekście chwaliliśmy Ubisoft za umiejętne poprawienie wielu niedociągnięć poprzedniej odsłony serii i wprowadzenie paru udanych nowości, w tym minikampanii kooperacyjnej oraz wciągającego trybu multiplayer.

  1. Oficjalna strona gry Far Cry 3
  2. Recenzja gry Far Cry 3 - rzeź w tropikach