Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2015, 12:18

autor: Kamil "Norton" Kubiczek

Kolejny patch do Wiedźmina 3 zaplanowany na grudzień

Data wypuszczenia najnowszej łatki do Wiedźmina 3, oznaczonej numerem 1.12, została ustalona na grudzień. Niestety, nadal nic nie wiadomo na temat potencjalnego wsparcia dla biblioteki DirectX 12.

Geralt ze swoim najlepszych przyjacielem - Kolejny patch do Wiedźmina 3 zapowiedziany na grudzień - wiadomość - 2015-11-25
Geralt ze swoim najlepszych przyjacielem

Nasze rodzime CD Project RED potwierdziło grudniową datę wydania nowej łatki do Wiedźmina 3. Poinformował o tym na swoim Twitterze Marcin Momot, specjalista od marketingu warszawskiego studia. Patch oznaczony będzie numerem 1.12, ale o jego zawartości jeszcze nic nie wiemy.

Momot ustosunkował się również do pytania, zadanego przez jednego z fanów gry, dotyczącego wsparcia nowych bibliotek DirectX 12. Odpowiedź, niestety, nie jest satysfakcjonująca i ogranicza się do stwierdzenia, że w tym temacie CDP RED nie ma nic do przekazania fanom. Reasumując, wciąż nie wiadomo, czy trzecia odsłona popularnego „Wieśka” będzie wspierać nadchodzącą coraz większymi krokami bibliotekę DirectX 12. Możemy mieć tylko nadzieję na większą wydajność płynącą z optymalniejszego wykorzystania siły obliczeniowej naszych kart graficznych.

Jak zapewne wiecie, drugi dodatek do Wiedźmina, Krew i Wino, trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Będzie on naturalnym następcą pierwszego rozszerzenia (Serca z Kamienia) i oferować ma znacznie więcej zabawy niż jego poprzednik. Jakie jest nasze zdanie na temat trzeciego Wiedźmina możecie przeczytać w recenzji jego pecetowego wydania.

Na koniec prezentujemy Wam zwiastun, który w 150 sekundach przekazuje maksimum treści i przypomina (czy trzeba było?) o miodności gry oraz o wielu nagrodach, jakie trzecia część Wiedźmina zapisała dotychczas na swoim koncie.