Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2018, 09:03

autor: Aquma

Kolejny gameplay z Metro Exodus trafił do sieci

W Internecie można zobaczyć jeszcze jeden, przeszło 13-minutowy materiał z rozgrywki z Metro Exodus – nadchodzącego postapokaliptycznego FPS-a od studia 4A Games.

Metro Exodus na kolejnym gameplayu. - Kolejny gameplay z Metro Exodus trafił do sieci - wiadomość - 2018-08-24
Metro Exodus na kolejnym gameplayu.

Dzięki targom gamescom 2018, w sieci pojawił się kolejny gameplay z nadchodzącego postapokaliptycznego FPS-a Metro Exodus od studia 4A Games. Tym razem materiał jest dość obszerny – całość trwa przeszło 13 minut.

Na filmie widzimy m.in. kilka imponujących lokacji, system modyfikacji broni oraz efektowne starcia z paroma rodzajami wrogów (przede wszystkim wilkami oraz bandytami, ale w jednej ze scen znalazło się także miejsce dla czegoś groźniejszego). Całość robi duże wrażenie, szczególnie dzięki niezwykłej dbałości o szczegóły – zwróćcie uwagę np. na scenę z bełtem od kuszy ok. pierwszej minuty. Gra dosłownie kipi też ciężką, postapokaliptyczną atmosferą.

Przypominamy, że Metro Exodus ukaże się 22 lutego na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC. Na tych ostatnich gra wykorzysta efektowną technologię ray tracingu – oczywiście pod warunkiem, że będziemy jednym ze szczęśliwych posiadaczy karty Nvidia z serii GeForce RTX.

  1. Graliśmy w Metro Exodus – słowiańskie postapo nie wybacza
  2. Wszystko o Metro Exodus
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro Exodus

Metro Exodus