Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2012, 11:10

autor: Sarge

Kolejna odsłona serii Divinity zostanie zaprezentowana na targach E3

Niedługo usłyszymy więcej na temat serii Divinity, bo zespół Larian Studios zamierza zaprezentować jej nową odsłonę na nadchodzących targach E3. Wtedy poznamy więcej informacji na temat tej gry cRPG, bo na razie musimy zadowolić się jedną grafiką koncepcyjną.

Zespół Larian Studios na czerwcowych targach E3 w Los Angeles ma zaprezentować nową odsłonę serii Divinity. Do tego czasu prawdopodobnie będziemy musieli obejść się smakiem, jeśli chodzi o nowe informacje na jej temat.

Amerykańska impreza odbędzie się w dniach 5-7 czerwca, więc wtedy możemy spodziewać się ujawnienia tytułu. Na razie twórcy zaprezentowali grafikę koncepcyjną ze swojej „następnej dużej gry RPG”. Chodzi oczywiście o nową odsłonę cyklu Divinity. Zdjęcie jest jedynym materiałem graficznym powiązanym z nadchodzącym tytułem.

Kolejna odsłona serii Divinity zostanie zaprezentowana na targach E3 - ilustracja #1

Twórcy są bardzo tajemniczy i nie zdradzają jakichkolwiek informacji na temat swojego kolejnego dzieła. Nieznane pozostają nawet platformy sprzętowe, na jakie ukaże się nowa część Divinity. Ostatnie odsłony debiutowały na PC oraz Xboksie 360. Można więc spodziewać się, że podobnie będzie i tym razem.

Seria Divinity ewoluowała na przestrzeni lat. Pierwsze odsłony wydane wyłącznie na PC prezentowały akcję z kamery umieszczonej w rzucie izometrycznym, a dopiero debiutująca w 2009 roku gra Divinity II: Ego Draconis (również na Xboksa 360) pokazała trójwymiarowy świat widziany zza pleców postaci. Można się domyślać, że taka perspektywa zostanie utrzymana w nadchodzącej odsłonie tego cyklu cRPG.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.