Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2012, 11:23

autor: Aver

Gra Battlefield 3 doczeka się usługi Premium zbliżonej do Call of Duty Elite. Dużo plotek na temat nowych DLC

Serwis Battlefieldo zamieścił dużo pogłosek dotyczących nadchodzących nowości w grze Battlefield 3 studia DICE. Są wśród nich informacje na temat usługi Battlefield Premium, daty wydania rozszerzenia Walka w zwarciu oraz planów piątego DLC.

Zgodnie z niepotwierdzonymi informacjami zamieszczonymi przez serwis Battlefieldo, 4 czerwca – w dniu konferencji prasowej studia DICE, twórców serii Battlefield, na targach E3 – zadebiutuje usługa Battlefield Premium, będąca odpowiedzią Szwedów na platformę Call of Duty Elite.

Gra Battlefield 3 doczeka się usługi Premium zbliżonej do Call of Duty Elite. Dużo plotek na temat nowych DLC - ilustracja #1

Według serwisu, tego rodzaju usługa miałaby wprowadzić dla jej abonentów wyjątkową zawartość do gry, przede wszystkim unikalne przedmioty. W pierwszym rzucie mają to być jedyny w swoim rodzaju nóż oraz zwykłe i czarne nieśmiertelniki, a także zestaw mundurów maskujących, elementów maskowania broni oraz dodatkowe operacje specjalne.

Ponadto serwis podał rzekomą datę wydania pierwszego z serii tegorocznych dodatków do gry Battlefield 3. Walka w zwarciu miałaby pojawić się w sprzedaży 12 czerwca.

Również na czerwiec zaplanowano publikację poradnika strategicznego. Ma on zawierać informacje i sugestię jak zwiększyć swoje umiejętności i stać się jeszcze lepszym graczem.

Co ciekawe, według wspomnianego serwisu, w sierpniu studio DICE uraczy nas bliżej nieznaną zawartością bonusową do Battlefield 3. Jesień i zima miną pod znakiem zapowiadanych już DLC Siły pancerne i Decydujące starcie. Natomiast na marzec przyszłego roku jest rzekomo planowane wydanie piątego, bliżej nieznanego i jeszcze nienazwanego rozszerzenia.

Informacja o piątym DLC byłaby zgodna z tym, co szef studia DICE Patrick Bach powiedział serwisowi VG24/7, a mianowicie, że „dzięki Battlefield 3 i przeznaczonym dla niej dodatkom planujemy zapewniać [graczom] rozrywkę i wsparcie przez 12 do 18 miesięcy [od daty premiery podstawowej wersji gry]”.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3