Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 30 listopada 2012, 23:20

King's Bounty: Wojownicy Północy od dziś w sklepach

Polska wersja językowa nowej gry z wielokrotnie nagradzanej serii, uznawanej przez serwis wikipedia za prekursora Heroes of Might and Magic.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

King's Bounty: Wojownicy Północy od dziś w sklepach - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży znajduje się gra King’s Bounty: Wojownicy Północy. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej (napisy).

Seria King’s Bounty zasłynęła dzięki unikatowemu połączeniu elementów turowej gry strategicznej i RPG. Do dziś uważana jest za prekursora Heroes of Might and Magic.

W King’s Bounty: Wojownicy Północy pojawia się nowy bohater o imieniu Olaf, syn króla Northling. Celem młodego księcia staje się walka z nieumarłymi zasiedlającymi północne ziemie Endorii. W trakcie wyprawy graczom przyjdzie stoczyć epickie walki, dzięki którym Olaf pozna męstwo i miłość. W towarzystwie pięknych Walkirii, które pomogą młodzieńcowi na polu bitwy, wyzwalać będzie lodowe pustkowia Północy, krasnoludzkie lochy oraz Darion – serce Endorii – z pod panowania nekromancji.

Gra poza wydaniem pudełkowym dostępna jest także w wersji cyfrowej. W sklepie muve digital można ją pobrać w rozszerzonym wydaniu Valhalla Edition.

Cechy gry:

  1. Nowa fabuła skupiająca się na wojnie będzie Dobrem i Złem, zdradzie i miłości;
  2. Nowi towarzysze – 5 Walkirii asystujących Olafowi na polu walki;
  3. Nowe lokacje;
  4. Nowe jednostki;
  5. Nowe umiejętności;
  6. Nowe nagrody i osiągnięcia;
  7. Nowa szkoła magii – Magia Run.