Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2012, 10:35

Kingdoms of Amalur: Reckoning trafia do polskich sklepów

Nowa gra akcji RPG to ważne wydarzenie na polskim rynku – na pewno zainteresuje Was więc dzisiejsza premiera Kingdoms of Amalur: Reckoning. Produkcja firmy Electronic Arts oraz 38 Studios i Big Huge Games łączy elementy takich gier jak Fable, God of War oraz The Elder Scrolls. Nabywcy nowych egzemplarzy tytułu mogą liczyć na dodatki.

Kingdoms of Amalur: Reckoning trafia do polskich sklepów  - ilustracja #1

Dzisiaj do polskich sklepów trafia Kingdoms of Amalur: Reckoning, czyli produkcja firmy Electronic Arts oraz 38 Studios i Big Huge Games. Gra łącząca elementy takich serii jak Fable, God of War i The Elder Scrolls została wydana w wersji na pecety oraz konsole. W pudełkach i wersjach cyfrowych znajduje się jednorazowa przepustka online, która gwarantuje dostęp do specjalnej zawartości.

Przepustka online otwiera dostęp do wątku fabularnego House of Valor, składającego się z siedmiu misji. Scenariusz jest powiązany z areną i turniejem dla wojowników. Przedzierając się przez to miejsce trafimy na nowych kompanów i przeciwników. Kolejną ciekawostką jest Arena Battle Board, system wyzwań, w których można zdobyć unikatowe przedmioty. Nabywcy nowych egzemplarzy Kingdoms of Amalur: Reckoning otrzymują te atrakcje za darmo. Pozostali gracze będą mogli dokupić je za kilkadziesiąt złotych ($9,99 lub 800 punktów Microsoftu).

Kingdoms of Amalur: Reckoning jest grą na tyle rozbudowaną, że powyższy pakiet dodatków dla nabywców nowych egzemplarzy nie będzie konieczny, aby bawić się dobrze. Przekonaliśmy się o tym w wypuszczonym niedawno demie, które okazało się obszerne i nieźle zareklamowało produkcję. Dzieło 38 Studios zawiera tyle atrakcji, że potrzebujemy więcej czasu na przygotowanie recenzji. Tekstu spodziewajcie się po weekendzie.

Kingdoms of Amalur: Reckoning trafia do polskich sklepów  - ilustracja #2

Reckoning to dzieło zespołu, w którym nie brakowało znanych nazwisk. W pracach nad grą udział wzięli R.A. Salvatore, Ken Rolston oraz Todd McFarlane. Czy wziętemu pisarzowi, doświadczonemu producentowi gier oraz popularnemu rysownikowi komiksów udało się zbudować nowe uniwersum i stworzyć silną markę? O tym zadecydujecie Wy.

Kingdoms of Amalur: Reckoning jest dostępny w wersji angielskiej na komputery (149,90 zł) oraz Xboksa 360 i PlayStation 3 (239,90 zł).