Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2017, 10:06

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance żyje - 9 czerwca odbędzie się ważna zapowiedź związana z grą

Po kilku miesiącach ciszy studio Warhrose przerwało milczenie i opublikowało krótki zwiastun gry Kingdom Come: Deliverance. Zdradzono w nim, że 9 czerwca doczekamy się ujawnienia jakiejś ważnej informacji.

Kingdom Come: Deliverance żyje - 9 czerwca odbędzie się ważna zapowiedź związana z grą - ilustracja #1

Od dobrych kilku miesięcy w temacie wyczekiwanego RPG Kingdom Come: Deliverance nie działo się nic konkretnego. Na początku grudnia 2016 roku dowiedzieliśmy się, że studio Warhorse najpewniej stworzy w przyszłości kontynuację gry, a jedynka nie zostanie podzielona na trzy akty, jak wcześniej planowano, a od razu ukaże się jako kompletny produkt. Od tamtego czasu zapanowała cisza i dopiero wczoraj opublikowano widoczny poniżej zwiastun. Co na nim? Przelot kamery nad rozmaitymi lokacjami i w sumie nic więcej. Najciekawsza rzecz znajduje się jednak na samym końcu. Deweloper zdradził, że w piątek 9 czerwca doczekamy się „światowej zapowiedzi”. Wydaje się, że przez ostatnie miesiące studio nie leniuchowało i szykuje jakąś sporą niespodziankę, więc czekamy!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.