Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2015, 11:21

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance wkrótce otrzyma system walki na miecze i nową lokację

Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance poinformowali, że w drugiej połowie czerwca wczesna wersja produkcji otrzyma aktualizację, która wprowadzi m.in. system walki na miecze, jazdę konną oraz nową lokację.

Studio Warhorse poinformowało, że przy okazji najbliższej aktualizacji Kingdom Come: Deliverance, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca, produkcja wzbogaci się o możliwość toczenia pojedynków na miecze. Podczas tego typu starć będzie można parować ciosy przeciwnika, kontratakować, czy też wykonywać kombosy. Namiastkę tego systemu obejrzycie na materiale wideo, który zamieszczam na górze. Pamiętajcie jednak, że prezentuje on wczesną, testową wersję tego elementu gry. Według twórców, obecnie system działa znacznie lepiej, a do momentu premiery aktualizacji zostanie jeszcze dopieszczony.

Oprócz tego patch wprowadzi do zabawy kolejną lokację – wioskę Merhojed i jej okolice. Ponadto pojawi się możliwość podróżowania na grzbiecie konia, nie zabraknie nowych zadań pokroju eksperymentowania z alchemią, otwierania zamków, czy też kopania grobów. Wyczekiwana produkcja otrzyma także wsparcie dla dwóch kolejnych języków – niemieckiego i francuskiego (w obu przypadkach chodzi o napisy).

Kingdom Come: Deliverance wkrótce otrzyma system walki na miecze i nową lokację - ilustracja #1
Kingdom Come: Deliverance – grafiki prezentujące nową lokację. - Kingdom Come: Deliverance wkrótce otrzyma system walki na miecze i nową lokację - wiadomość - 2015-05-22
Kingdom Come: Deliverance – grafiki prezentujące nową lokację.
Kingdom Come: Deliverance w skrócie:
  • Gatunek: RPG
  • Deweloper: Warhorse
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4
  • Data premiery: 2016 rok
  • Inne: produkcja sfinansowana w serwisie Kickstarter

Produkcja tworzona przez deweloperów ze studia Warhorse to średniowieczna gra RPG, której akcja rozpoczyna się w 1403 roku. Podczas zabawy wcielamy się w młodzieńca Henry’ego. Jego rodzina została zamordowana, a on sam zamierza wypełnić wolę ojca i pomościć śmierć najbliższych. Tytuł wyróżniać ma się dużym światem oraz realistycznym systemem walki.

Kingdom Come: Deliverance zostało sfinansowane w serwisie Kickstarter w 2014 roku. Deweloperom udało się uzbierać ponad 1,1 miliona funtów, ale to nie koniec. Tytuł cały czas można wspierać na oficjalnej stronie. Łącznie udało się już pozyskać ponad 2,3 miliona dolarów. Inwestując 45 dolarów w edycję Baron, zapewniacie sobie dostęp do wersji alfa. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.