Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2024, 21:58

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition dostępne w rekordowo niskiej cenie na PS4 i PS5. Wysoko oceniane średniowieczne RPG kosztuje tylko 16,90 zł w PS Store

W ramach promocji w PS Store w rekordowo niskiej cenie dostępna jest gra Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition. To stawiające na realizm wysoko oceniane RPG, osadzone w realiach krwawych wojen husyckich.

Źródło fot. Warhorse Studios.
i

W PS Store w bardzo atrakcyjnej cenie można obecnie nabyć grę Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition. Jest to osadzone w średniowiecznych realiach, bardzo realistyczne pierwszoosobowe RPG. Opowiada ono historię Henryka, syna kowala, który zostaje wplątany w wielką politykę początku XV wieku i krwawych wojen husyckich. Warto dodać, że owo dzieło czeskiego Warhorse Studios obchodziło niedawno 6. urodziny, a 15 marca trafi na Switcha.

W ramach promocji tytuł ten w wersji Royal Edition (zawierającej wszystkie wydane DLC) nabędziecie za 16,90 zł. Oferta obowiązuje do 21 marca 2024 r. do godz. 0:59 polskiego czasu. Możecie z niej skorzystać, klikając w poniższy przycisk.

Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition za 16,90 zł w PS Store

Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition – podstawowe informacje

  1. Rekordowo niska cena: tak (i to biorąc pod uwagę wszystkie platformy)
  2. Data premiery na PS4: 13 lutego 2018 roku
  3. Średnia ocen w PS Store: 4,05/5 (na bazie 20 008 not)
  4. Średnia ocen na Metacritic.com: 76/100 (na podstawie 65 recenzji)
  5. Przeciętny czas ukończenia (via HowLongToBeat.com): 41 godzin (60 godz. z dodatkami)
  6. Wersja językowa: polska (tylko napisy)
  7. Rozmiar na dysku: 32 GB
  8. Dedykowana platforma: PS4 (gra jest wstecznie kompatybilna z PS5)

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej